• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • 1 / 4
    Lokal Żory os. Księcia Władysława

    Żory » Księcia Władysława

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal handlowo-usługowy w centrum - gotowa inwestycja z najemcą Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m², położony w doskonałej lokaliza...

  • Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem – ul. Dębowa 4, Bielsko-Biał...

    Bielsko-Biała

    • 349 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 2 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Piękny i przestronny dworek o powierzchni 449 m2, położony w samym sercu Żor, czeka na nowego właściciela! Zjawiskowa nieruchomość na działce o powie...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 945 000 zł cena
    • 8 329 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż 83,29 ar deweloperska na 8 dwulokalowych budynków mieszkalnych Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową nieruchomość gruntową, zlokalizowan...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA -KOMOROWICE ŚLĄSKIE
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA -KOMOROWICE ŚLĄSKIE

    Bielsko-Biała

    • 400 000 zł cena
    • 1 646 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronna działka budowlana nr 3921/5 o powierzchni 1646 m², położona...

  • Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)
    1 / 4
    Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)

    Międzyrzecze

    • 202 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne od właściciela. Bez pośredników. Sprzedam ładną, płaską, działkę budowlaną, 1502 m2, położoną w Międzyrzeczu, gmina Bojszowy, koło Tychów (Tychy). Działka jest...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bielsko-Biała Trzy Lipki rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 558 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Pierwsze M3 dla rodziny Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze segmentu - budynku jednopiętrowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 mkw...

  • 3-pokojowe. brak prowizji.

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bielsko-Biala.350 tysięcy złotych. 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji. Bu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • 1 / 2
    Działka Żory Kleszczów

    Żory » Kleszczów

    • 200 000 zł cena
    • 875 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 875 m położona w Żorach, w dzielnicy Kleszczów, niedaleko ul. Wyzwolenia. To ustronne miejsce, idealne dla osób ceniących spokój i...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż

    Bielsko-Biała

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Bielsko Biała, ul Norwida Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim dostępem do u...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Działka budowlana Żory Rój
    1 / 6
    Działka budowlana Żory Rój

    Żory

    • 279 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 989 m², położoną w Żorach, dzielnica Rój. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 m x 48 m, co czyni ją idealną p...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Na sprzedaż M4, widokowe, Os. Słoneczne - nowa cena!!! Oferujemy do sprzedaży zadbane (w stanie do wprowadzenia) mieszkanie, o powierzchni 61,52 mkw, położone na Osiedlu S...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 699 453 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Nowe apartamenty w prestiżowej TOP lokalizacji - Śródmieściu Bielska-Białej Marzysz o życiu w rytmie miasta, otoczony kulturą i historią, jednocześnie ciesząc się k...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Mieszkanie Żory Centrum

    Żory

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    | Klimatyczne mieszkanie w centrum miasta z klimatyzacją . DLACZEGO WARTO? nowe , przestronne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe duży salon z otwarta...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 125 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- usługowa 850 m² - Suszec - media przy działce, asfaltowy dojazd! Działka z przeznaczeniem budowlano-usługowym - idealna pod dom, firmę lub inw...