• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Grunt budowlany – 4 działki, Hecznarowice
    1 / 12
    Grunt budowlany – 4 działki, Hecznarowice

    Hecznarowice

    • 390 000 zł cena
    • 3 563 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż grunt budowlany Hecznarowice Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 3563 m², położony w miejsco...

  • Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2
    1 / 10
    Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2

    Suszec

    • 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce o pow...

  • Bestwinka - 5 działek budowlanych
    1 / 9
    Bestwinka - 5 działek budowlanych

    Bestwinka

    • 671 400 zł cena
    • 5 595 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 5 rozparcelowanych działek budowlanych w Bestwince ul. Pastwiskowa o powierzchni łącznej około 56 arów Oferujemy na sprzed...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!
    1 / 9
    Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierz...

  • Centrum -parking bezpłatny
    1 / 16
    Centrum -parking bezpłatny

    Bielsko-Biała

    • 10 215 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowy lokal w sercu miasta przestrzeń dla biznesu, który potrzebuje prestiżu i znakomitej lokalizacji! Do wynajęcia przestronny...

  • NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej
    1 / 16
    NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 9 036 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] NAJEM 200,78 m² Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 9036 zł netto ( 45 zł netto/m2) Opłata za medi...

  • Lokal komercyjny w centrum Tychów

    Tychy

    • 319 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 840 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Manhattan – 24 lat działającego biznesu przy jednej z najbardziej ruchliwych ulicNa sprzedaż lokal komercyjny Manhattan – rozpoznawalne miejsce z historią, marką i realnymi wynikam...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Energooszczędny dom premium blisko natury
    1 / 16
    Energooszczędny dom premium blisko natury

    Bestwinka

    • 1 899 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 11 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m² położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat biel...

  • 1 / 4
    Działka Suszec

    Suszec

    • 799 000 zł cena
    • 5 474 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Piekna działka pod realizację inwestycji developerskiej. Płaska, prostokątna i z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, zgodnie z MPZP wzdłuż długie granicy działki jest...

  • Teren inwestycyjny U02 w Bielsku-Białej!
    1 / 16
    Teren inwestycyjny U02 w Bielsku-Białej!

    Bielsko-Biała

    • 4 114 000 zł cena
    • 12 857 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą terenu inwestycyjnego w Bielsku-Białej o p...

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • Dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach!
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach!

    Jawiszowice

    • 799 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 2 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: Dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach Jawiszowice, ul. Trzciniec, działka nr 837/1 Województwo Małopolskie, powia...

  • Działka budowlana–Czechowice-Dziedzice ul. Stawowa
    1 / 16
    Działka budowlana–Czechowice-Dziedzice ul. Stawowa

    Czechowice-Dziedzice

    • 299 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1190 m², położona w atrakcyjnej części Czechowic-Dziedzic przy ulicy Stawowej. ( za numerem 78k) Nu...

  • Dom Bestwina rynek pierwotny

    Bestwina

    • 790 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji dla kupującego. Najważniejsze informacje Dom po wszystkich odbiorach gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze. Spokojna, kameralna okol...

  • Lokal użytkowy Bielsko-Biała, Ignacego Daszyńskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bielsko-Biała, Ignacego Daszyńskiego

    Bielsko-Biała

    • 1 128 990 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - DWUKONDYGNACYJNY LOKAL USŁUGOWO-MAGAZYNOWO-WARSZTATOWY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI OK. 300 m² 15 MIEJSC PARKINGOWYCH • FOTOWOLTAIKA • POMPA CIEPŁA • MONITORING UL. DASZYŃSK...

  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Działka Zaborze ul. Darwina

    Zaborze » ul. Darwina

    • 99 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy. Nier...

  • Dzialka budowlana
    1 / 2
    Dzialka budowlana

    Bielsko-Biała

    • 456 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam zadbaną działkę budowlaną w Bielsku-Białej dzielnica Komorowice Krakowskie.

  • Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej
    1 / 16
    Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 990 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Zanurz się w uroku nowoczesnego życia w wyjątkowym domu wolnostojącym znajdującym się w malowniczym Bielsku-Białej, w województwie śląs...