• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Duży teren z potencjałem dla inwestora
    1 / 16
    Duży teren z potencjałem dla inwestora

    Strumień

    • 1 490 000 zł cena
    • 57 527 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż grunty w Zabłociu gmina Strumień powiat Cieszyn, województwo śląskie. Powierzchnia działki: 5,75 ha (575,27a, 57527m2,) z czeg...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...

  • Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar

    Kobiór

    • 390 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka po...

  • Mieszkanie Żory Hańcówka

    Żory

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności....

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | M4 | 4 piętro | Os. Korfantego | Żory | Z wyposażeniem | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 położone na 4. piętrze w niskim bloku na osie...

  • 1 / 4
    Działka Strumień

    Strumień

    • 145 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m², położona w spokojnej części miejscowości Strumień....

  • Działka Strumień

    Strumień

    • 170 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - Strumień, 1437 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1437 m², położona w spokojnej...

  • Kamienica inwestycyjna – centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Kamienica inwestycyjna – centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 5 500 000 zł cena
    • 784 m2 powierzchnia
    • 7 016 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Kamienica inwestycyjna ścisłe centrum Bielska-Białej | Dolne Przedmieście | TOP lokalizacja Na sprzedaż zabytkowa kamienica użytkowo-mies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ZERO PROWIZJI, działka dla inwestora
    1 / 9
    ZERO PROWIZJI, działka dla inwestora

    Pisarzowice

    • 406 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Lokalizacja : Województwo śląskie, gmina wilamowice, Pisarzowice. 10km od Bielska Białej i 5 km od Kęt Działka 157/2 znajduje się przy ul...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 141 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....

  • Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia
    1 / 16
    Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia

    Bielsko-Biała

    • 760 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia, Bielsko-Biała Na sprzedaż działka 814 m² (nr 3131/84) przy ul. Wyzwolenia w Bielsko-Biała, na...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 145 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Żory os. 700-lecia

    Żory » 700-lecia Żor

    • 405 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | MIESZKANIE M-4 PARTER Żory os.700-Lecia NISKI BLOK rewelacyjna lokalizacja! wchodzisz i mieszkasz! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na PARTERZE w 4 -...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura, tylko u nas! Dom wolnostojący z wolnostojącym garażem murowanym Żory-Rogoźna! 897m2 działki! Klimatyzacja i fotowoltaika 5kW. Przyjed...

  • Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski

    Żory

    • 561 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 5 w segmencie C 3-pokojowe mieszkanie: 62,88 m² Balkon: 13,35 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² 2-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 9 w segmencie C 2-pokojowe mieszkanie: 52,92 m² Balkon: 12,11 m² Komórka lokatorska: 1,86 m² 3-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia
    1 / 8
    Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia

    Żory

    • 885 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 11 w segmencie A 3-pokojowe mieszkanie: 76,12 m² Balkon 1: 4,73 m² Balkon 2: 9,40 m² 3-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wyk...

  • Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski
    1 / 6
    Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski

    Żory

    • 378 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 3 w segmencie B 2-pokojowe mieszkanie: 40,26 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...