• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Tam, gdzie poranki smakują inaczej
    1 / 16
    Tam, gdzie poranki smakują inaczej

    Iłownica

    • 277 650 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1851 m² na granicy Iłownicy i Roztropic cisza, zieleń, piękne widoki Możliwość zamiany na mieszkanie (!) Na sprzedaż dzi...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze C nr 283/248 o wymiarach ok. 24X56 Powierzchnia działki ok 1382 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana z możliwością usług
    1 / 16
    Działka budowlana z możliwością usług

    Bestwina

    • 199 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z możliwością usług, położona w Bestwinie na obszarze historycznej Małopolski w województwie śląs...

  • Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu

    Międzyrzecze Dolne

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim. Nieruchomość o powierzchni 19...

  • Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy
    1 / 16
    Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy

    Jasienica

    • 189 000 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 191/11 przy ul. Osiedlo...

  • Działka budowlana w Kamienicy ul. Ruciana
    1 / 16
    Działka budowlana w Kamienicy ul. Ruciana

    Bielsko-Biała

    • 565 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Z przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę, położoną w Bielsku-Białej w atrakcyjnej dzielnicy Kamienica, w województwie Śląskim przy ul. R...

  • 1 / 4
    Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • 1 / 4
    Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 350 000 zł cena
    • 8 580 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowgo zgiełku? Działka budowlano-rolna z dwoma stawami hodowlanymi - twoja prywatna oaza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Żory Rowień

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 260 000 zł cena
    • 696 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Działka budowlana Żory- Rowień ul. Cysterska/Wiklinowa (róg dwóch ulic). POWIERZ...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie, Jasna Rola
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie, Jasna R...

    Bielsko-Biała

    • 379 000 zł cena
    • 1 642 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA GÓRY  Bielsko-Biała - ul. Jasna Rola 379 000 zł | ? 1642 m² Marzysz o domu w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na góry i jednocześ...

  • Działka rolno-budowlana Łęki gm. Łososina Dolna
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Łęki gm. Łososina Dolna

    Łęki

    • 160 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka usługowo- rolna o powierzchni 41ar położona w miejscowości Łęki (gm. Łososina Dolna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego około 1/2...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 129 370 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56 Powierzchnia działki ok 1522 m2 Cena 129 370 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią
    1 / 16
    Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią

    Bielsko-Biała

    • 669 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 669 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej – Kamienicy. Nieruc...

  • DZIAŁKA USŁUGOWA Z DOPUSZCZENIEM LOK. MIESZKALNYCH
    1 / 16
    DZIAŁKA USŁUGOWA Z DOPUSZCZENIEM LOK. MIESZKALNYCH

    Stara Wieś

    • 499 000 zł cena
    • 4 771 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż działki 455/21 oraz 455/23 w miejscowości Stara Wieś Dolna przy ul. Aleja. Spokojne i ustronne miejsce do prowadzenia dzia...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 298 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Bielska-Białej! Działka ta jest...

  • Wyjątkowy dom z dwiema częściami mieszkalnymi
    1 / 16
    Wyjątkowy dom z dwiema częściami mieszkalnymi

    Bestwinka

    • 1 785 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowy dom z dwiema niezależnymi częściami mieszkalnymi Bestwinka, gmina Bestwina Na sprzedaż bardzo zadbany i dopieszczony dom położo...

  • Sprzedaż domu – Bielsko-Biała, ul. Kaczeńców
    1 / 16
    Sprzedaż domu – Bielsko-Biała, ul. Kaczeńców

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż w bardzo niskiej cenie dom jednorodzinny z lat 60., położony w Bielsku-Białej przy ul. Kaczeńców 19. Działka o numerze 3875/9...

  • Przy głównej drodze, gotowy parking
    1 / 16
    Przy głównej drodze, gotowy parking

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: działką inwestycyjna przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej Szukasz nieruchomości, usytuowanej w wyjątkowo atrakc...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 155 000 zł cena
    • 1 983 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze E nr 283/250 o wymiarach ok. 32X57 Powierzchnia działki ok 1983 m2 Cena 155 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja
    1 / 16
    Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja

    Bielsko-Biała

    • 4 990 000 zł cena
    • 11 906 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Duża działka inwestycyjna 11 906 m² – Bielsko-Biała, ul. Francuska TOP lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o ł...