• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Duża działka usługowa w Komorowicach Krakowskich
    1 / 15
    Duża działka usługowa w Komorowicach Krakowskich

    Bielsko-Biała

    • 999 999 zł cena
    • 4 868 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka usługowa na sprzedaż Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała Lokalizacja: ul. Żeńców, Bielsko-Biała, nr działki 1549/52 Na sprzedaż dz...

  • Działka rolno-budowlana Międzyrzecze Dolne gm. Jasienica
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Międzyrzecze Dolne gm. Jasienica

    Międzyrzecze Dolne

    • 165 000 zł cena
    • 1 722 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...

  • Lokal użytkowy Bielsko-Biała
    1 / 9
    Lokal użytkowy Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 4 600 000 zł cena
    • 1 259 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259 m² Hala sk...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów

    Tychy

    • 659 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej. Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeni...

  • Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP
    1 / 7
    Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP

    Tychy

    • 1 272 230 zł cena
    • 4 387 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA INWESTYCYJNA !!! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. WARUNKI TEC...

  • M4 3 pokoje Żory

    Żory

    • 289 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    tel. [tel] Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na osiedlu Księcia Władysława 8 w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizac...

  • Lokal Żory Kleszczówka

    Żory » Kleszczówka

    • 35 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal usługowo-handlowy z koncesją na alkohol - idealny na własny biznes Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy, w którym dotychczas prowadzony był skl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Hecznarowice – media na działce
    1 / 12
    Działka budowlana Hecznarowice – media na działce

    Hecznarowice

    • 110 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/77 "A" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Heczna...

  • Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro
    1 / 16
    Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro

    Bielsko-Biała

    • 425 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLWIA SPRYSZAK Agent prowadzący [tel] Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66 m2, znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy. To pierwsze piętro domu do...

  • Drewniany dom w stylu zakopiańskim
    1 / 16
    Drewniany dom w stylu zakopiańskim

    Bielsko-Biała

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowy drewniany dom w stylu zakopiańskim zbudowany z bali, zlokalizowany w Straconce Bielsko-Biała ul. Lisia położony u...

  • Mieszkanie Tychy, Myśliwska
    1 / 7
    Mieszkanie Tychy, Myśliwska

    Tychy

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m² , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m² więcej - to dodatko...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 180 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 329 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Żory os. Korfantego NISKI BLOK 3 piętro rewelacyjna lokalizacja! blisko centrum i rynku ! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowa...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 240 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 180 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 240 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 125 000 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NR OGŁOSZENIA: #383DZ0325 Wyjątkowe miejsce. Kameralne osiedle domów letniskowych oraz jednorodzinnych w środku lasu! Natura, przyroda, cisza i spokój :) #dzialkitonaszaspecjalnos...

  • Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 249 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DUŻY ZADBANY DOM W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
    1 / 14
    DUŻY ZADBANY DOM W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

    Czechowice-Dziedzice

    • 2 200 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Reprezentacyjna rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 490 m² | duża działka | Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny...