• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Mieszkanie Mnich
    Mieszkanie Mnich

    Mnich

    • 179 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie z potencjałem stwórz swoje miejsce na Bielskiej w Mnichu Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To właśnie tutaj możesz stworzyć swoj...

  • Połowa domu w Jawiszowicach 76,71m² ogródek balkon
    Połowa domu w Jawiszowicach 76,71m² ogródek balkon

    Jawiszowice

    • 374 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż oferowana jest komfortowa połowa domu, 1 piętro, o powierzchni 76,71 m², położona w spokojnej części Jawiszowic, blisko centrum miejscowości. Nieruchomość...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.
    Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.

    Bielsko-Biała

    • 439 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    REZERWACJA ! Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej wygodnego rodzinnego gniazdka z zachwycającym widokiem na góry. Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w Bielsku-Białe...

  • 2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa
    2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa

    Tychy

    • 359 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B)  w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajdu...

  • ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **
    ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **

    Międzyrzecze Górne

    • 1 148 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 4 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'Dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2. Jeżeli pos...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • Lokal użytkowy Kobiór
    Lokal użytkowy Kobiór

    Kobiór

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesna Hala Magazynowo-Usługowa 300 m²z przestrzenią biurową, pomieszczeniem socjalnym i toaletą w bryle. Wysoki Standard Bezpośrednio przy DW Oferujemy do wynajęcia...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WYNAJMĘ MIESZKANIE W CENTRUM ŻOR
    1 / 9
    WYNAJMĘ MIESZKANIE W CENTRUM ŻOR

    Żory

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowe piękne apartamenty w centrum Żor Apartamenty znajdują sie na Rynku w Żorach w odnowionej kamienicy z nową windą. do wynajęcia KILKA KAWALEREK Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ KILK...

  • Nowe domy

    Pierściec

    • 749 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw
    1 / 16
    Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw

    Tychy

    • 949 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaka o powierzchni 141 mkw znajdującego się w stanie deweloperskim, położonego w jednej...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę

    Miedźna

    • 99 935 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 800 m² z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m² (oznaczona literą C), położo...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów

    Miedźna

    • 359 411 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 3270 m² z pozwoleniem na 3 domy | Miedźna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3270 m² (A+B+C), położon...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę

    Miedźna

    • 129 675 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1230 m² z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1230 m² (oznaczona literą B), poło...

  • Działka Wilamowice

    Wilamowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skoczów, Wilamowice ,działki budowlane WSZYSTKIE MEDIA W GRANICY Działki o dużym potencjale, nasłonecznione, otoczone zielenią , luźna zabudowa domów jednorodzinnych, blisko pr...

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 350 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny o powierzchni 262m2, dwukondygnacyjny idealny dla 2 rodzin , nieruchomość równie dobrze mo...

  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • Działka z projektem domu i PNB / Bielsko-B
    1 / 11
    Działka z projektem domu i PNB / Bielsko-B

    Bielsko-Biała

    • 425 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 407 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli marzysz o własnym domu, nie masz czasu i sił na kompletowanie i przechodzenie przez gąszcz dokumentacji i w dodatku masz teren przy...

  • Mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogrodem

    Bielsko-Biała » ul. Wyspiańskiego

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,68 m², położone na 2 piętrze z 2 w kameralnej kamienicy z 1930 roku, wybudowanym z cegły, zlokalizowanym w Bielsku-Białej przy u...

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...