• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Przetarg - rejon ul. Uzdrowiskowej i Robotniczej

    Goczałkowice-Zdrój » ul. Robotnicza

    • 9 900 000 zł cena
    • 51 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PR-GK.6840.0006.2025OGŁOSZENIE O PRZETARGU Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrójogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonychw Goczałkowicach-Zdr...

  • 1 / 4
    Z widokiem na góry

    Ochaby Małe

    • 115 000 zł cena
    • 829 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!
    CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!

    Tychy

    • 609 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW. Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława
    1 / 9
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Żory | M4 56 m² | Balkon | Os. Księcia Władysława | 3 pokoje | oferta na wyłączność ! Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56 m², zlokalizowane w Żorach na osiedlu...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Aleksandra Teofila Lenartowicza
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Aleksandra Teofila Lenartowicza

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bielsko-Biała oś. Złote Łany ul. T. Lenartowicza komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD NAJEMCY!!! Do wynajęcia przytulne i...

  • Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.
    Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.

    Tychy

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Żory

    Żory

    • 190 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 08.12.2025 roku GL1G/GU/840/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • M3, 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Słonecznym
    M3, 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Słonecznym

    Bielsko-Biała

    • 375 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    REZERWACJA Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić Na sprzedaż słoneczne  2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.Michałowicza Cena...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ogródek, parking, szybki wyjazd z miasta
    1 / 16
    Ogródek, parking, szybki wyjazd z miasta

    Bielsko-Biała

    • 488 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19 BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza
    1 / 15
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest kompromisem, lecz rozsądnym i świadomym wyborem - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzch...

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • apartament typu Penthause 114 m2 z garażem KUPUJĄCY NIE PŁACI PR...

    Żory

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom, 135,50 m², Tychy

    Tychy

    • 490 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.11.2025 roku GL1G/GU/929/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • Działka Żory ul. Franciszka Smusza

    Żory » ul. Franciszka

    • 279 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 989 m², położoną w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Żor. To niepowtarzalna okazja, by zainwestować w miejsce, gdzie nowocz...

  • Grunty
    Grunty

    Czechowice-Dziedzice

    • 30 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogród działkowy ROD Wiśnia Czechowice -dziedzice.Na działce jest prąd i woda.

  • Działka Żory ul. Harcerzy Buchalików

    Żory » ul. Harcerzy Buchalików

    • 424 999 zł cena
    • 1 573 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Żorach, w dzielnicy Rowień, przy ul. Harcerzy Buchalików.To miejsce łączy spokój kameralnej zabudowy z bardzo dobry...

  • Działka Żory ul. Tęczowa

    Żory » ul. Tęczowa

    • 975 000 zł cena
    • 2 436 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m², oferowana w cenie 975 000 z...

  • Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!
    1 / 15
    Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego n...

  • Mieszkanie blisko centrum
    Mieszkanie blisko centrum

    Bielsko-Biała

    • 332 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkan...

  • Dom Żory ul. Wrzosowa

    Żory » ul. Wrzosowa

    • 420 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Żory, ul. WrzosowaNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w cichej i zielonej części Żory przy ul. Wrzosowej. Nieruchomość...