• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Miesz do wynajmu od zaraz Tychy os F
    Miesz do wynajmu od zaraz Tychy os F

    Tychy

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proszę o kontakt [tel]..... 1800+ media + czynsz650 ...+kaucja 2000 do negocjacji

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Samotna
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Samotna

    Bielsko-Biała

    • 529 000 zł cena
    • 1 643 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA BIELSKO-BIAŁA | 1643 m² | MIESZKANIA + USŁUGI | GOTOWA POD BUDOWĘ Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1643 m² w Komorowicach Krakowskich (Bielsko-B...

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 11
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal w ścisłym CENTRUM MIASTA, przy ul. Grota Roweckiego! Duże natężenie ruchu pieszych, jedno z najlepszych miejsc handlowych w Tychach. Szeroka możliwość wykorzyst...

  • Dom Żory Kleszczów
    Dom Żory Kleszczów

    Żory

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany dom 210 m² | możliwość 2 rodzin | działka 791 m² | Żory, ul. Sosnowa Na sprzedaż przestronny i bardzo dobrze utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210,09 m...

  • Obiekt hotelowo-restauracyjny w Bielsku Białej
    1 / 15
    Obiekt hotelowo-restauracyjny w Bielsku Białej

    Bielsko-Biała

    • 6 490 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz obiektu HOTELOWO-RESTAURACYJNEGO 955 m² ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż kompleksowy obiekt hotelowo-restauracyjny...

  • Mieszkanie Tychy O
    1 / 15
    Mieszkanie Tychy O

    Tychy

    • 539 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność...

  • Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków
    1 / 11
    Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków

    Żory

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 60 m² | balkon | Żory, os. Gwarków | układ szwedzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone w Żorach przy os. Gwarków, na 2. piętrze w niskim bloku...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysława
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysław...

    Żory

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Okna PCV, duży balkon, II piętro. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w stanie do remontu lub do od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ustawne, zadbane z ogródkiem-blisko Cygański Las
    1 / 16
    Ustawne, zadbane z ogródkiem-blisko Cygański Las

    Bielsko-Biała

    • 760 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzieln...

  • Dom Pawłowice, Blisko Centrum
    Dom Pawłowice, Blisko Centrum

    Pawłowice

    • 1 149 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej lokalizacji, o pow. 160m2, na działce 820 m2. Strefa dzienna...

  • Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!
    1 / 16
    Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym!...

  • Dom Czechowice-Dziedzice rynek pierwotny ul. Miliardowicka

    Czechowice-Dziedzice » ul. Miliardowicka

    • 769 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,62 m (całkowita: 91,41 m). Inwestycja gotowa do wprowadzenia, charakteryzują...

  • Działka rolna Żory, Ogrodnicza
    1 / 15
    Działka rolna Żory, Ogrodnicza

    Żory

    • 757 700 zł cena
    • 15 154 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest duży teren rolny o powierzchni ok. 1,5 ha, położony w spokojnej dzielnicy Żory-Baranowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych łączni...

  • Działka Tychy Stare Tychy
    1 / 7
    Działka Tychy Stare Tychy

    Tychy

    • 250 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYCHY Stare Tychy Bardzo ładna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 1195m2. Teren znajduje sie pomiędzy domami jednorodzinnymi a cmentarzem. Posiada dojazd od ulicy Now...

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 888 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal! W doskonałej lokalizacji! Z osobnym wejściem dla jedynie dwóch lokali! Z własnym miejscem parkingowym! Do wynajęcia na pierwszym piętrze lokal nr 11 o po...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 1 302 680 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 5 816 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest...

  • Dom Landek
    1 / 16
    Dom Landek

    Landek

    • 525 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce o...

  • Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice
    1 / 8
    Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice

    Pisarzowice

    • 135 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara, położonej w miejscowości Wilam...

  • Mieszkanie Tychy H
    1 / 11
    Mieszkanie Tychy H

    Tychy

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tychy os H 2 pokoje niska zabudowa balkon Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² , zlokalizowane w Tychach przy ul. Dunikowskiego (oś. H). Mieszkanie p...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 4 400 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tychy Tarasy Kopernika Nowoczesne osiedle. Aktualnie wielostanowiskowy salon fryzjersko/barberski. Nie lada gratka dla usług "Beauty" lub fryzjerskich. Idealny również na gabinet...