• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • 4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic
    1 / 13
    4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic

    Czechowice-Dziedzice

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 zlokalizowane...

  • Działka w Kaniowie ok 805m2
    1 / 16
    Działka w Kaniowie ok 805m2

    Kaniów

    • 117 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka 857/90 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/90, obręb 0003...

  • Działka pod Twój dom - Kaniów ul. Łabędzia
    1 / 16
    Działka pod Twój dom - Kaniów ul. Łabędzia

    Kaniów

    • 118 400 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka pod Twój dom - Kaniów ul. ŁabędziaDziałka 857/88 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzeda...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 1323 m2
    1 / 6
    Działki z pozwoleniem na budowę 1323 m2

    Bielsko-Biała

    • 1 783 500 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 11 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki o łącznej powierzchni 16 ar z pozwoleniem na obiekt 3 kondygnacyjny 1323 m2 powierzchni netto handlowo-usługowy z garażem podziemnym.

  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Tychy Urbanowice działka pod działalność
    1 / 5
    Tychy Urbanowice działka pod działalność

    Tychy

    • 875 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na terenie dział...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 17 903 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziałów w prawie własności nieruchomości, nr działki 6724 i 741 w miejscowości Bielsko – Biała 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 9 328 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 751/20 1. Syndyk masy upadłości osoby...

  • Nieruchomość - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 593 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 738/2 1. Syndyk masy upadł...

  • Zaciszna działka z prywatnym lasem i strumykiem: https://you
    1 / 15
    Zaciszna działka z prywatnym lasem i strumykiem: https://you

    Bielsko-Biała

    • 386 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, na sprzedaż posiadam spokojną, przestrzenną i zaciszną działkę z lasem i strumykiem o powierzchni 33 ara w tym 5a las. Las jest prywatny i ciągnie się jako pas wzdłu...

  • Na sprzedaż działka budowlana z WZ
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana z WZ

    Bielsko-Biała

    • 967 380 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej, w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • 46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta
    1 / 16
    46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta

    Bielsko-Biała

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz...

  • Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice
    1 / 16
    Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice

    Mazańcowice

    • 899 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Dom solidny, budowany " dla siebie " - a więc jeśli szukasz komfortowego rodzinnego domu do wprowadzenia - gdzie każdy ma miejsce dla s...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...

  • Przestronny dom z kominkiem i sauną BB
    1 / 16
    Przestronny dom z kominkiem i sauną BB

    Bielsko-Biała

    • 1 590 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny Bielsko-Biała, Aleksandrowice Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m². Po...

  • Hecznarowice: działka pod dom
    1 / 12
    Hecznarowice: działka pod dom

    Hecznarowice

    • 110 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/75 "C" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Heczna...