• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Luksusowy w prestiżowej lokalizacji
    1 / 16
    Luksusowy w prestiżowej lokalizacji

    Bielsko-Biała

    • 1 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 15 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101a Jeśli marzysz o domu w wyjątkowym miejscu w...

  • Kameralny mini lokal w centrum, Bielsko-Biała
    1 / 10
    Kameralny mini lokal w centrum, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli szukasz niewielkiego lokalu usługowo-handlowego pod usługi np. kosmetyczne, dekoracji wnętrz, biuro, sprzedaż niszowych artykułów c...

  • Na parterze – bezpieczna lokalizacja
    1 / 16
    Na parterze – bezpieczna lokalizacja

    Bielsko-Biała

    • 3 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Idealny dla firm potrzebujących bezpieczeństwa i spokoju pracy. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony na parter...

  • Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica
    1 / 16
    Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica

    Jasienica

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż połowa nowego bliźniaka - idealny dom dla Twojej rodziny! Masz szansę na zakup połowy nowego bliźniaka, budowanego wg projektu...

  • BEZCZYNSZOWY lokal w centrum miasta
    1 / 13
    BEZCZYNSZOWY lokal w centrum miasta

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Oferta sprzedaży bezczynszowego lokalu o powierzchni 38,75m2 w centrum Bielska-Białej ul. Szkolna 1D Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bezczy...

  • Działka z warunkami zabudowy 4 domy 8 mieszkań
    1 / 16
    Działka z warunkami zabudowy 4 domy 8 mieszkań

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 2 303 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Bielsku-Białej, dzielnica Komorowice Śląskie. Idealna propozycja dla inwestora lub dewe...

  • Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała
    1 / 16
    Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 368 000 zł cena
    • 2 055 m2 powierzchnia
    • 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią 20,55 ara Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej...

  • Centrum, bezpłatny parking, do remontu
    1 / 16
    Centrum, bezpłatny parking, do remontu

    Bielsko-Biała

    • 8 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Centrum | Bezpłatny parking | Hala 1000 m² do remontu idealna pod Twoją działalność! Do wynajęcia część wyjątkowej hali o powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom jednorodzinny w Jasienicy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Jasienicy

    Jasienica

    • 630 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom o...

  • Dom Żory,
    1 / 15
    Dom Żory,

    Żory

    • 780 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowe...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 698 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • Lokal handlowo usługowy
    1 / 13
    Lokal handlowo usługowy

    Bielsko-Biała

    • 1 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na wynajem lokal handlowo - usługowy, położony w Bielski-Białej, dzielnica Hałcnów, przy ul. Wyzwolenia. Powierzchnia lokalu 30,80 m2, nie...

  • Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie

    Bielsko-Biała

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Złote Łany w Bielsku Białej....

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 8
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 563 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal! W doskonałej lokalizacji! Z osobnym wejściem dla jedynie dwóch lokali! Z własnym miejscem parkingowym! Lokal nr 15 o powierzchni 74,24 m2 składa się z:...

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic
    1 / 12
    Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia duża kawalerka świeżo po generalnym remoncie w samym centrum Czechowic-Dziedzic. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Kawalerka prezentuje się...

  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...