• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pszczyną

(137)
  • Zadbany dom blisko Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Zadbany dom blisko Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Dom wolnostojący po generalnym remoncie | garaż 2-stanowiskowy | ogród | Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbany...

  • KOMFORTOWA PRZEMYŚLANA ARCHITEKTURA

    Żory

    • 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • segment bliźniaka z widokiem na GÓRY

    Bielsko-Biała

    • 960 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Tychy P
    1 / 2
    Dom Tychy P

    Tychy

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Właściciel może wykonać remontu wnętrza pod klienta kupującego! Duzy potencjał pod kątem wykorzystania nieruchomości również na prowadzenie działalności biurowej czy usługowej (...

  • Dom Łąka gm. Pszczyna
    Dom Łąka gm. Pszczyna

    Łąka

    • 1 899 876 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni około 225 m² , położony na działce o powierzchni ponad 800 m² . Nieruchomość jest obecnie...

  • Sprzedam dom w Bielsku-Białej
    1 / 16
    Sprzedam dom w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 299 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości - dom wolnostojący na sprzedaż, położony w malowniczej miejscowości Bielsko-Biała w Komorowica...

  • Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska
    1 / 16
    Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska

    Zabłocie

    • 800 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom wśród zieleni gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i bez konieczności remontu? Ta nieruchomość w Zabłociu spełni...

  • Działka budowlano-rekreacyjna z murowanym domkiem.
    1 / 16
    Działka budowlano-rekreacyjna z murowanym domkiem.

    Bielsko-Biała

    • 300 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim. Super lokalizacja: obręb KAMIENICA. Działka nie jest objęta mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!
    CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!

    Tychy

    • 609 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW. Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni...

  • Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.
    Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.

    Tychy

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Ogródek, parking, szybki wyjazd z miasta
    1 / 16
    Ogródek, parking, szybki wyjazd z miasta

    Bielsko-Biała

    • 488 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19 BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie...

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom, 135,50 m², Tychy

    Tychy

    • 490 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.11.2025 roku GL1G/GU/929/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • Dom Żory ul. Wrzosowa

    Żory » ul. Wrzosowa

    • 420 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Żory, ul. WrzosowaNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w cichej i zielonej części Żory przy ul. Wrzosowej. Nieruchomość...

  • Połowa domu w Jawiszowicach 76,71m² ogródek balkon
    Połowa domu w Jawiszowicach 76,71m² ogródek balkon

    Jawiszowice

    • 374 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż oferowana jest komfortowa połowa domu, 1 piętro, o powierzchni 76,71 m², położona w spokojnej części Jawiszowic, blisko centrum miejscowości. Nieruchomość...

  • ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **
    ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **

    Międzyrzecze Górne

    • 1 148 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 4 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'Dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2. Jeżeli pos...

  • Nowe domy

    Pierściec

    • 749 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw
    1 / 16
    Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw

    Tychy

    • 949 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaka o powierzchni 141 mkw znajdującego się w stanie deweloperskim, położonego w jednej...

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 350 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny o powierzchni 262m2, dwukondygnacyjny idealny dla 2 rodzin , nieruchomość równie dobrze mo...

  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...