• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pszczyną

(137)
  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 17 903 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziałów w prawie własności nieruchomości, nr działki 6724 i 741 w miejscowości Bielsko – Biała 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice
    1 / 16
    Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice

    Mazańcowice

    • 899 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Dom solidny, budowany " dla siebie " - a więc jeśli szukasz komfortowego rodzinnego domu do wprowadzenia - gdzie każdy ma miejsce dla s...

  • Przestronny dom z kominkiem i sauną BB
    1 / 16
    Przestronny dom z kominkiem i sauną BB

    Bielsko-Biała

    • 1 590 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny Bielsko-Biała, Aleksandrowice Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m². Po...

  • Rezydencja z klasą i widokiem na góry
    1 / 16
    Rezydencja z klasą i widokiem na góry

    Janowice

    • 2 500 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 3 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony w prestiżo...

  • Dom z kominkiem i ogrodem Hałcnów/Bielsko-Biała
    1 / 16
    Dom z kominkiem i ogrodem Hałcnów/Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 050 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Dom solidny, budowany " dla siebie " - a więc jeśli szukasz komfortowego rodzinnego domu do wprowadzenia gdzie każdy ma miejsce dla siebi...

  • Dom + działka przy Krakowskiej - centrum
    1 / 16
    Dom + działka przy Krakowskiej - centrum

    Bielsko-Biała

    • 1 100 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 5 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: Dom z działką inwestycyjną przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej Szukasz nieruchomości, która łączy komfort zami...

  • Bliźniak w Bielsku-Białej: Komfort i Natura
    1 / 16
    Bliźniak w Bielsku-Białej: Komfort i Natura

    Bielsko-Biała

    • 1 080 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dwupoziomowy dom (parter + pięt...

  • Blisko centrum z widokiem na góry
    Blisko centrum z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 799 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Biał...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rezydencja z klasą i widokiem na góry
    1 / 16
    Rezydencja z klasą i widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 2 500 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 3 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu

    Międzyrzecze Dolne

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim. Nieruchomość o powierzchni 19...

  • Wyjątkowy dom z dwiema częściami mieszkalnymi
    1 / 16
    Wyjątkowy dom z dwiema częściami mieszkalnymi

    Bestwinka

    • 1 785 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowy dom z dwiema niezależnymi częściami mieszkalnymi Bestwinka, gmina Bestwina Na sprzedaż bardzo zadbany i dopieszczony dom położo...

  • Sprzedaż domu – Bielsko-Biała, ul. Kaczeńców
    1 / 16
    Sprzedaż domu – Bielsko-Biała, ul. Kaczeńców

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż w bardzo niskiej cenie dom jednorodzinny z lat 60., położony w Bielsku-Białej przy ul. Kaczeńców 19. Działka o numerze 3875/9...

  • Luksusowy w prestiżowej lokalizacji
    1 / 16
    Luksusowy w prestiżowej lokalizacji

    Bielsko-Biała

    • 1 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 15 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101a Jeśli marzysz o domu w wyjątkowym miejscu w...

  • Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica
    1 / 16
    Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica

    Jasienica

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż połowa nowego bliźniaka - idealny dom dla Twojej rodziny! Masz szansę na zakup połowy nowego bliźniaka, budowanego wg projektu...

  • Dom jednorodzinny w Jasienicy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Jasienicy

    Jasienica

    • 630 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom o...

  • Dom Żory,
    1 / 15
    Dom Żory,

    Żory

    • 780 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowe...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia
    1 / 16
    Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia

    Bielsko-Biała

    • 760 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia, Bielsko-Biała Na sprzedaż działka 814 m² (nr 3131/84) przy ul. Wyzwolenia w Bielsko-Biała, na...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura, tylko u nas! Dom wolnostojący z wolnostojącym garażem murowanym Żory-Rogoźna! 897m2 działki! Klimatyzacja i fotowoltaika 5kW. Przyjed...