• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pszczyną

(137)
  • Dom Żory Kleszczów
    Dom Żory Kleszczów

    Żory

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany dom 210 m² | możliwość 2 rodzin | działka 791 m² | Żory, ul. Sosnowa Na sprzedaż przestronny i bardzo dobrze utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210,09 m...

  • Dom Pawłowice, Blisko Centrum
    Dom Pawłowice, Blisko Centrum

    Pawłowice

    • 1 149 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej lokalizacji, o pow. 160m2, na działce 820 m2. Strefa dzienna...

  • Dom Czechowice-Dziedzice rynek pierwotny ul. Miliardowicka

    Czechowice-Dziedzice » ul. Miliardowicka

    • 769 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,62 m (całkowita: 91,41 m). Inwestycja gotowa do wprowadzenia, charakteryzują...

  • Dom Landek
    1 / 16
    Dom Landek

    Landek

    • 525 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce o...

  • REZERWACJA możliwość zamieszkania dwóch rodzin-CENA DO NEGOCJACJI

    Pierściec

    • 479 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam dom
    1 / 2
    Sprzedam dom

    Bielsko-Biała

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * Dom na sprzedaż – Bielsko-Biała – Komorowice Krakowskie Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części miasta – Komorowi...

  • Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory
    1 / 16
    Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory

    Żory

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż stuletni dom wolnostojący o powierzchni około 120m2 w stanie do generalnego remontu. Budynek podpiwniczony, poddasze nie było użytkowane, również do generalnego...

  • Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz
    1 / 15
    Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz

    Międzyrzecze Górne

    • 980 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] NOWOCZESNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM Z OPCJĄ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ MIĘDZYRZECZE GÓRNE Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała
    1 / 16
    Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała

    Międzyrzecze Górne

    • 1 430 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferujemy domy w ramach nowej inwestycji deweloperskiej obejmującej łącznie pięć budynków jednorodzinnych. Aktualnie dostępne są jeden...

  • Dom Łęki gm. Myślenice
    1 / 15
    Dom Łęki gm. Myślenice

    Łęki

    • 1 175 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż - urokliwy dom w otoczeniu natury | Łęki, gm. Myślenice Na sprzedaż wyjątkowo położony budynek mieszkalny, który doskonale sprawdzi się również jako dom letnis...

  • Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.
    1 / 16
    Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.

    Tychy

    • 1 900 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To może być Twoje wspaniałe miejsce do życia. Dom z pięknym ogrodem w Tychach – Glinka, w sąsiedztwie Subli Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 246,73 m² i pow...

  • Dom Pierściec gm. Skoczów
    1 / 15
    Dom Pierściec gm. Skoczów

    Pierściec

    • 1 225 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZAŁY DOM | 234,7 m² użytkowej | Pierściec pod Skoczowem Reprezentacyjna bryła | Duża przestrzeń | Świetna lokalizacja CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny, re...

  • Dom Tychy Wilkowyje
    1 / 12
    Dom Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 1 300 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 1 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Tychach, przy ul. Mikołowskiej 158. Bardzo dobra lokalizacja z dużym potencjałem i szeroką możliwością wykorzystania. Pozwala zarówno na prow...

  • Dom dwulokalowy w bardzo dobrej lokalizacji!
    1 / 16
    Dom dwulokalowy w bardzo dobrej lokalizacji!

    Bielsko-Biała

    • 919 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam dom z możliwością podziału na dwulokalowy + poddasze użytkowe o powier...

  • Dom w stanie surowym Zabrzeg ul. Grzybowa
    1 / 16
    Dom w stanie surowym Zabrzeg ul. Grzybowa

    Zabrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny stan surowy otwarty. Zabrzeg, ul. Grzybowa 33 Powierzchnia użytkowa: 277,80 m² Powierzchnia zabudowy: 218,10 m²...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro
    1 / 16
    Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro

    Bielsko-Biała

    • 425 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLWIA SPRYSZAK Agent prowadzący [tel] Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66 m2, znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy. To pierwsze piętro domu do...

  • Drewniany dom w stylu zakopiańskim
    1 / 16
    Drewniany dom w stylu zakopiańskim

    Bielsko-Biała

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowy drewniany dom w stylu zakopiańskim zbudowany z bali, zlokalizowany w Straconce Bielsko-Biała ul. Lisia położony u...

  • DUŻY ZADBANY DOM W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
    1 / 14
    DUŻY ZADBANY DOM W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

    Czechowice-Dziedzice

    • 2 200 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Reprezentacyjna rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 490 m² | duża działka | Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny...

  • Urokliwy dom w Bielsku-Białej na sprzedaż
    1 / 16
    Urokliwy dom w Bielsku-Białej na sprzedaż

    Bielsko-Biała

    • 2 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej...