• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pszczyną

(137)
  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom w zabudowie bliźniaczej | Żory - Osiny Jeśli szukasz solidnie wybudowanego bliźniaka w spokojnej okolicy, z dużą działką i przemyślanym układem — warto zad...

  • Dom Żory

    Żory

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie szeregowej z częścią usługową - centrum Żor Żory - ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 168 m² Powierzchnia działki: 220 m² Na sp...

  • Historyczny dom z lat 30. XX w.
    1 / 16
    Historyczny dom z lat 30. XX w.

    Bielsko-Biała

    • 1 090 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa rezydencja z duszą historyczny dom z lat 30. XX w. Straconka, ul. Górska 46. Zapraszamy do świata, w którym czas splata się z w...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 2 150 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Marzysz o luksusie, prywatności i przestrzeni ? To idealny dom dla osób ceniących komfort, elegancję oraz relaks na najwyż...

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 1 320 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dom , który łączy funkcjonalność, przestrzeń i przyjemną atmosferę codziennego życia . Idealna propozycja dla osób sz...

  • Nowoczesny dom w stylu „stodoła” w Straconce
    1 / 16
    Nowoczesny dom w stylu „stodoła” w Straconce

    Bielsko-Biała

    • 1 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 11 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Żory Baranowice rynek pierwotny

    Żory » Baranowice

    • 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na sprzedaż - Żory, spokojna okolica. Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej i zielonej dzi...

  • Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym
    1 / 16
    Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym

    Jasienica

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy...

  • Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy
    1 / 14
    Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy

    Jasienica

    • 235 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Cena do negocjacji. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1...

  • Nieruchomość - Suszec

    Suszec

    • 155 950 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki udziału ½ w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem i garażem zlokalizowanej w Suszcu przy ulicy Grabówki 57, opisanej w ewidencji gruntów dzia...

  • Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów
    1 / 16
    Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów

    Bielsko-Biała

    • 890 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą przytulnych domów jednorodzinnych wolnostojących w Bielsku-Białej w otoczeniu zieleni oraz niskiej zabudowy jednorodzinnej. Domy o powierzchni 1...

  • Klimatyczny domek letniskowy po remoncie
    1 / 5
    Klimatyczny domek letniskowy po remoncie

    Czechowice-Dziedzice

    • 80 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż uroczy domek letniskowy po remoncie, położony w spokojnej i zielonej części Czechowice-Dziedzice, przy ul. Warmińskiego 6. Nier...

  • Nowoczesny dom na sprzedaż
    1 / 16
    Nowoczesny dom na sprzedaż

    Stara Wieś

    • 735 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] OKAZJA! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej. Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jedn...

  • Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2
    1 / 10
    Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2

    Suszec

    • 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce o pow...

  • Energooszczędny dom premium blisko natury
    1 / 16
    Energooszczędny dom premium blisko natury

    Bestwinka

    • 1 899 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 11 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m² położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat biel...

  • Dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach!
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach!

    Jawiszowice

    • 799 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 2 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: Dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach Jawiszowice, ul. Trzciniec, działka nr 837/1 Województwo Małopolskie, powia...

  • Dom Bestwina rynek pierwotny

    Bestwina

    • 790 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji dla kupującego. Najważniejsze informacje Dom po wszystkich odbiorach gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze. Spokojna, kameralna okol...

  • Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej
    1 / 16
    Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 990 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Zanurz się w uroku nowoczesnego życia w wyjątkowym domu wolnostojącym znajdującym się w malowniczym Bielsku-Białej, w województwie śląs...