• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pszczyną

(137)
  • Dom Żory Kleszczówka

    Żory » Kleszczówka

    • 690 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Z radością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w cichej i spokojnej okolicy Żor, w Kleszczówce. Jest to dom o pow...

  • Dom Żory Rogoźna rynek pierwotny

    Żory » Rogoźna

    • 665 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji! Jest to dom w zabudowie szeregowej , parterowej w pożąd...

  • Dom Bestwina rynek pierwotny

    Bestwina

    • 739 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy Dom w Bestwinie. Bestwina doskonale położona miejscowość, zaledwie 15 minut od Bielska Białej. Pełna infrastruktura miejscowości zapewni wszystkie potrzeby mieszkańcom, a cz...

  • Dom Żory Kleszczów rynek pierwotny

    Żory » Kleszczów

    • 495 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Żorach. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej spok...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki

    • 1 490 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mazańcowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brzeszcze

    • 690 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Mazańcowice

    • 1 295 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 490 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 322 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowice-Dziedzice

    • 949 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Międzyrzecze Górne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronów

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bestwinka

    • 330 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 3 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 2 150 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 10 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 470 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 2 500 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bielsko-Biała

    • 1 100 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 030 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W MALOWNICZYM MIEJSCU Z WIDOKIEM NA GÓRY PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Pierściec. Dom o łącznej...