• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała Wynajmę jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34 m², położoną na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, przy ul. Doliny Mi...

  • Lokal Żory

    Żory

    • 3 990 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania. Budynek o łącznej powierzchni 506 metrów kwadratowych położony na działce o p...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Dom Żory Baranowice rynek pierwotny

    Żory » Baranowice

    • 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na sprzedaż - Żory, spokojna okolica. Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej i zielonej dzi...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 235 000 zł cena
    • 1 627 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1627m2 w otoczeniu zieleni, idealna pod zabudowę domu jedno lub kilkurodzinnego! Działka położona jest w rozwijającej się p&oacu...

  • Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym
    1 / 16
    Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym

    Jasienica

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

• Lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Lokal do wynajęcia

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje si...

  • Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana
    1 / 11
    Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana

    Zaborze

    • 105 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Chybie - Zaborze, przy ul. Czereśniowej, w województwie Śląsk...

  • Mieszkanie Tychy, Budowlanych
    1 / 9
    Mieszkanie Tychy, Budowlanych

    Tychy

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych, mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy
    1 / 14
    Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy

    Jasienica

    • 235 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Cena do negocjacji. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1...

  • Nieruchomość - Suszec

    Suszec

    • 155 950 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki udziału ½ w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem i garażem zlokalizowanej w Suszcu przy ulicy Grabówki 57, opisanej w ewidencji gruntów dzia...

  • Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów
    1 / 16
    Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów

    Bielsko-Biała

    • 890 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą przytulnych domów jednorodzinnych wolnostojących w Bielsku-Białej w otoczeniu zieleni oraz niskiej zabudowy jednorodzinnej. Domy o powierzchni 1...

  • Teren Inwestycyjny Usługi Turystyczne Hotel
    1 / 16
    Teren Inwestycyjny Usługi Turystyczne Hotel

    Bielsko-Biała

    • 6 490 000 zł cena
    • 5 578 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w prestiżowej lokalizacji Bielska-Białej ul. Startowa, dzielnica Cygański Las. Nieru...

  • Działka pod zabudowę produkcyjno - usługową
    1 / 16
    Działka pod zabudowę produkcyjno - usługową

    Międzyrzecze Dolne

    • 3 765 305 zł cena
    • 25 183 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Jasienica Strefa Przemysłowa / Niskoemisyjna 2,5181 ha MPZP 11U-P** Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość kome...

  • Klimatyczny domek letniskowy po remoncie
    1 / 5
    Klimatyczny domek letniskowy po remoncie

    Czechowice-Dziedzice

    • 80 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż uroczy domek letniskowy po remoncie, położony w spokojnej i zielonej części Czechowice-Dziedzice, przy ul. Warmińskiego 6. Nier...

  • Nowoczesny dom na sprzedaż
    1 / 16
    Nowoczesny dom na sprzedaż

    Stara Wieś

    • 735 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] OKAZJA! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej. Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jedn...