• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Działka budowlana Łęki gm. Myślenice
    1 / 15
    Działka budowlana Łęki gm. Myślenice

    Łęki

    • 429 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona wśród zieleni, 7 km od Myślenic! Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta? Ta działka, to propozycja stworzona właśnie d...

  • Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry
    1 / 10
    Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Oś. Karpackim Mieszkanie o powierzchni 33,55 m2, położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rozkład...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • Działka usługowa - blisko zjazdu z S1 Dankowice
    1 / 16
    Działka usługowa - blisko zjazdu z S1 Dankowice

    Dankowice

    • 330 000 zł cena
    • 3 199 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący +48 [tel] Działka budowlano - rolna nr 425/43 o powierzchni 3199m2 w miejscowości Dankowice przy ulicy Oświęcimskiej ( naprzeciw Delikatesów Centrum)....

  • Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 4 499 900 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 26 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agentka prowadząca [tel] Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 17...

  • Mieszkanie 107m2 Bielsko-Biała ul.Słowackiego
    1 / 9
    Mieszkanie 107m2 Bielsko-Biała ul.Słowackiego

    Bielsko-Biała

    • 390 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r. Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67 Na sprzedaż przestronne mies...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | M4 ogródkiem pod Szyndzielnią Marzysz o własnym M z zieloną przestrzenią? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. 68,93 mkw z...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 756 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Apartament w kameralnym osiedlu pod Szyndzielnią Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum miasta? To przest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 11 193 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 751/20 1. Syndyk masy upadłości osoby...

  • Nieruchomość zabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 21 484 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziałów w prawie własności nieruchomości, nr działki 6724 i 741 w miejscowości Bielsko – Biała 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Nieruchomość niezabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 593 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 738/2 1. Syndyk masy upadł...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • 1 / 3
    Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 290 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1240m2 Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W ok...

  • Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej
    1 / 9
    Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGENT PROWADZĄCY: DAWID ZIELIŃSKI PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty lokalu do wynajęcia położonego w kamienicy w samym centrum Bielska-...

  • Działki
    1 / 4
    Działki

    Miedźna

    • 190 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren idealny, Góra gmina Miedźna pow.Pszczyński Kontak @kontakt na maila @

  • 1 / 4
    Działka, 9793 m², Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 3 917 200 zł cena
    • 9 793 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Prezydent Miasta Bielska-Białej ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Bielsku-Białej przy ul. Wincen...

  • Kawalerka w centrum ul. Karpacka, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała » ul. Karpacka

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m²,usytuowane na parterze w centralnej części miastaMieszkanie składa się z:• dużego ustawnego pokoju• widnej kuchni• łazienki...

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 579 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o pow...