• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Działka Rudziczka 1600m2
    Działka Rudziczka 1600m2

    Rudziczka

    • 200 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy atrakcyjną działkę budowlaną w Rudziczce 1600m2 , bez szkód górniczych, z pełną infrastrukturą: prądem, wodą, gazem i kanalizacją, dojazd drogą asfaltową, blisko malowni...

  • Nieruchomość zabudowana - Suszec

    Suszec

    • 283 500 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 31.01.2025 roku GL1G/GU/905/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadł...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 260 000 zł cena
    • 5 023 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka na dzisiejszy dzień nie posiada dostępu do drogi publicznej, dojazd do niej należy uzgodnić z właścicielami posesji prywatnych lub starać się o wytyczenie drogi koniecznej....

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - atrakcyjna działka budowlana 2100 m² w Żorach - idealna pod inwestycję deweloperską! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchn...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Tychy D

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania 37,8 m do własnej aran...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 399 441 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonała komunikacja, nowo powstałe osiedle realizowane...

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY
    1 / 8
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY

    Czarków

    • 211 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , pow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • Działka budowlana Bielsko Biała Lipnik

    Bielsko-Biała

    • 549 999 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4244 m², położone w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej (Lipnik). Nr działek: 2261, 2262 Gotowy projekt deweloperskiW cenie d...

  • 1 / 2
    Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 289 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 989 m2 a jej lokalizacja to Żory Rój. Cicha i spokojna okolica. Nedaleko do drogi Racibórz Pszczyna. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Powyższy...

  • 1 / 4
    Działka Chybie

    Chybie

    • 105 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana w Chybiu przy ulicy Leśnej o powierzchni 900m2. Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rek...

  • Dom Pisarzowice

    Pisarzowice

    • 369 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Ekonomiczny dom dla młodej rodziny Marzysz o własnym, pierwszym domu z ogródkiem, w przystępnej cenie? To oferta dla Ciebie :) Dom o powierzchni 77,93 mkw położon...

  • Mieszkanie Pierściec rynek pierwotny ul. al. Jarzębinowa

    Pierściec » al. Jarzębinowa

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Cztery moduły do...

  • Działka Tychy ul. Zwierzyniec

    Tychy » ul. Zwierzyniec

    • 1 418 158 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę na halę o powierzchni 1000 m2 ! Prawomocne pozwolenia na budowę w cenie działki ! Działka w Tychach, dzielnica Zwierzyniec, blisko ślą...

  • 1 / 4
    Działka Zaborze

    Zaborze

    • 120 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1177 m W ZABORZU - IDEALNA LOKALIZACJA, PŁASKI TEREN, UZBROJENIE! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz cz...

  • Dom Pierściec rynek pierwotny

    Pierściec

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Cztery moduły do wyboru, różniące się wielkością ogródka i odleg...

  • Lokal Tychy

    Tychy

    • 9 900 000 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 13 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości, która przypadnie do gustu zarówno inwestorom, jak i entuzjastom branży hotelarskiej. Nieruchomość ta, wpisan...

  • Dom Żory Kleszczówka

    Żory » Kleszczówka

    • 690 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Z radością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w cichej i spokojnej okolicy Żor, w Kleszczówce. Jest to dom o pow...

  • Dom Żory Rogoźna rynek pierwotny

    Żory » Rogoźna

    • 665 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji! Jest to dom w zabudowie szeregowej , parterowej w pożąd...