• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 104 160 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych. Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentow...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 86 615 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować dzia...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 117 900 zł cena
    • 1 572 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezen...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 70 040 zł cena
    • 824 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brzeszcze

    • 690 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Mazańcowice

    • 1 295 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 490 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 322 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 140 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowice-Dziedzice

    • 949 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 365 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 360 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Międzyrzecze Górne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 799 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 309 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronów

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości