• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 609 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BUKOWE PRZEDMIEŚCIA zlokalizowane przy ul Listopadowej w Bielsku Biała to wyjątkowe Apartamenty o wyjątkowej architekturze Miejsce jedyne w mieście gdzie nie tylko wszystko co n...

  • Mieszkanie Tychy ul. Żwakowska

    Tychy » ul. Żwakowska

    • 485 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Żwakowskiej (na Osiedlu H) o powierzchni użytkowej 54 m2. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie Brzeszcze

    Brzeszcze

    • 309 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Paderewskiego w Jawiszowicach usyłyłowane prawie na granicy Brzeszcze. Oświecim niespełna 15 minut, Pszczyna 20 minut i Bielsko Biała 25 minut drogi. Zielona i spokojna...

  • Mieszkanie Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    • 289 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    REZERWACJA.......... Ładne mieszkanie na 5 piętrze w bloku na ul. Traugutta. Mieszkanie wyremontowane, nowe instalacje elektryczne, ładne nowe drzwi. Mieszkanie nie wymag...

  • Mieszkanie Żory Rowień rynek pierwotny

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 650 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa oferta - NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE APARTAMENTY DWUPOZIOMOWE Z TARASEM NA SPRZEDAŻ! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stan...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Żory Rowień rynek pierwotny

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 395 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Wyjątkowa oferta - NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE APARTAMENTY Z OGRÓDKIEM NA SPRZEDAŻ! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie...

  • Dom Bestwina rynek pierwotny

    Bestwina

    • 739 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy Dom w Bestwinie. Bestwina doskonale położona miejscowość, zaledwie 15 minut od Bielska Białej. Pełna infrastruktura miejscowości zapewni wszystkie potrzeby mieszkańcom, a cz...

  • Dom Żory Kleszczów rynek pierwotny

    Żory » Kleszczów

    • 495 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Żorach. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej spok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brzeszcze

    • 220 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka pod usługi : Sport Turystyka Rekreacja

    Bielsko-Biała

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 595 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • widokowa działka budowlana STRACONKA
    1 / 8
    widokowa działka budowlana STRACONKA

    Bielsko-Biała

    • 550 000 zł cena
    • 1 771 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa, nasłoneczniona działka budowlana/ pogranicze Parku Krajobrazowego Beskidu Małego / Tarasowy układ dzialek gwarantujący nasłonecznienie przez cały dzień, luźna zabudowa w...

  • Lokal Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 4 745 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 5 583 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż kamienicę w centrum Bielska-Białej. Budynek 4 kondygnacyjny o całkowitej powierzchni około 850 m kw zlokalizowana jest n...

  • 1 / 3
    Działka Tychy ul. Przejazdowa

    Tychy » ul. Przejazdowa

    • 310 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Tychy, W pobliżu sklep i szkoła. Działka w spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych, a przy...

  • Działka na sprzedaż 0,87ha(100x87m)
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 0,87ha(100x87m)

    Gostyń

    • 61 700 zł cena
    • 8 664 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry :) Jestem właścicielem dwóch działek rolnych, położonych w Gostynii w powiecie Mikołowskim. To ogłoszenie, dotyczy działki większej, o pow. 0,87ha(100x87m). Graniczy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki

    • 1 490 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bielsko-Biała wynajmę
    1 / 2
    Bielsko-Biała wynajmę

    Bielsko-Biała

    • 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry . lokal w Bielsku-Białej blisko centrum . Teren ogrodzony, monitoring, Domofon Lokal składa się z aneksu ,Pomieszczenia i łazienki z prysznicem. aneksem kuchennym wiece...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 79 305 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tychy » Żwaków

    • 526 881 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 392 534 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 320 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości