• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Tadeusza Kościuszki

    Nowe

    Mieszkanie Bielsko-Biała, Tadeusza Kościuszki

    Bielsko-Biała

    • 695 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75 m² - ul. Kościuszki, 1. piętro w kamienicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w zadb...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska

    Nowe

    Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska

    Bielsko-Biała

    • 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 68 m2 z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany przy ul. Krakowskiej w Bielsku Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze kameraln...

  • Zadbany dom blisko Centrum Bielska-Białej
    1 / 16

    Nowe

    Zadbany dom blisko Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Dom wolnostojący po generalnym remoncie | garaż 2-stanowiskowy | ogród | Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbany...

  • Lokal usługowo–użytkowy w centrum Bestwiny
    1 / 5

    Nowe

    Lokal usługowo–użytkowy w centrum Bestwiny

    Bestwina

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Bestwina ścisłe centrum Na wynajem / sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony lokal usługowoużytkowy o powierzchni około 100 m²,...

  • rezerwacja UMEBLOWANE NA STRZEŻONYM OSIEDLU

    Bielsko-Biała

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu?

    Bielsko-Biała

    • 279 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • IDEALNE POD INWESTYCJĘ umeblowane na strzeżonym osiedlu

    Bielsko-Biała

    • 369 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr

Żory

    • 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • segment bliźniaka z widokiem na GÓRY

    Bielsko-Biała

    • 960 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka Pierściec ul. Księdza Henryka Sobeckiego

    Pierściec » ul. Sobeckiego

    • 325 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z projektem oraz pozwoleniem na budowę w centrum miejscowości Pierściec. Do ceny sprzedaży należy doliczyć 23% podatku VAT. Kupujący nie płaci p...

  • Dom Tychy P
    1 / 2
    Dom Tychy P

    Tychy

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Właściciel może wykonać remontu wnętrza pod klienta kupującego! Duzy potencjał pod kątem wykorzystania nieruchomości również na prowadzenie działalności biurowej czy usługowej (...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Pawłowice

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie w Pawłowicach śląskich. Lokal jest po gruntownym remoncie,ściany i podłogi były kute do żywego betonu,duży balkon,osobno łazienka i ubikacja,widna kuchnia...

  • Kawalerka 32,8 mkw z balkonem i dużą kuchnią.
    Kawalerka 32,8 mkw z balkonem i dużą kuchnią.

    Bielsko-Biała

    • 262 222 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bi...

  • Dom Łąka gm. Pszczyna
    Dom Łąka gm. Pszczyna

    Łąka

    • 1 899 876 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni około 225 m² , położony na działce o powierzchni ponad 800 m² . Nieruchomość jest obecnie...

  • Sprzedam dom w Bielsku-Białej
    1 / 16
    Sprzedam dom w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 299 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości - dom wolnostojący na sprzedaż, położony w malowniczej miejscowości Bielsko-Biała w Komorowica...

  • Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna
    1 / 12
    Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna

    Mnich

    • 320 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowo...

  • Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska
    1 / 16
    Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska

    Zabłocie

    • 800 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom wśród zieleni gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i bez konieczności remontu? Ta nieruchomość w Zabłociu spełni...

  • Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór
    1 / 8
    Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór

    Kowale

    • 217 930 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w miejscowości Kowale przy ul. Dolny Bór. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w oto...

  • Działka budowlano-rekreacyjna z murowanym domkiem.
    1 / 16
    Działka budowlano-rekreacyjna z murowanym domkiem.

    Bielsko-Biała

    • 300 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim. Super lokalizacja: obręb KAMIENICA. Działka nie jest objęta mie...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Jana Sobieskiego
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Jana Sobieskiego

    Bielsko-Biała

    • 415 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr dzi...