• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wysoka Lelowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2
    1 / 10
    Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2

    Tychy

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Układ jest prosty i funkcjonalny: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do tego balkon i piwnica — rzeczy, które w codziennym życiu naprawdę mają znaczenie. Loka...

  • Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.
    1 / 16
    Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.

    Tychy

    • 1 900 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To może być Twoje wspaniałe miejsce do życia. Dom z pięknym ogrodem w Tychach – Glinka, w sąsiedztwie Subli Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 246,73 m² i pow...

  • Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja
    1 / 13
    Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja

    Bestwina

    • 160 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] **Na sprzedaż działka budowlana Bestwina, powiat bielski** Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze **1796/16** położona w spokojnej i zi...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I 2 pokoje 32 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I 2 pokoje 32 m2

    Bielsko-Biała

    • 364 456 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda
    1 / 7
    Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda

    Bielsko-Biała

    • 298 921 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!
    1 / 10
    Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!

    Bielsko-Biała

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Położone na 2 piętrze, z widokiem na Szyndzielnię. Balkon, zamykany blok i zamykane piętro, na domofon. W pobliżu szkoły, ośr...

  • Lokal użytkowy Tychy O
    1 / 13
    Lokal użytkowy Tychy O

    Tychy

    • 6 700 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 185m2 położony w doskonałym, rozpoznawalnym miejscu! Dobrze widoczny z ruchliwej ulicy. Nadaje się na prowadzenie właściwie dowolnej działalno...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory,
    1 / 7
    Mieszkanie Żory,

    Żory

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m², znajdujące się na osiedlu Księcia Władysława w Żorach, na 2 piętrze. Ważna informacja: Na zdjęciach mieszkanie...

  • Dom Pierściec gm. Skoczów
    1 / 15
    Dom Pierściec gm. Skoczów

    Pierściec

    • 1 225 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZAŁY DOM | 234,7 m² użytkowej | Pierściec pod Skoczowem Reprezentacyjna bryła | Duża przestrzeń | Świetna lokalizacja CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny, re...

  • Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym
    1 / 11
    Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym

    Bielsko-Biała

    • 699 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SUPER OFERTA, GÓRNE PRZEDMIEŚCIE, BLISKO ŚCISŁEGO CENTRUM, MIESZKANIE 3 POKOJOWE, PO REMONCIE, MIEJSCE POSTOJOWE 3 pokojowe mieszkanie w stylowej kamienicy art deco o powierzchni...

  • Dom Tychy Wilkowyje
    1 / 12
    Dom Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 1 300 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 1 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Tychach, przy ul. Mikołowskiej 158. Bardzo dobra lokalizacja z dużym potencjałem i szeroką możliwością wykorzystania. Pozwala zarówno na prow...

  • Dom dwulokalowy w bardzo dobrej lokalizacji!
    1 / 16
    Dom dwulokalowy w bardzo dobrej lokalizacji!

    Bielsko-Biała

    • 919 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam dom z możliwością podziału na dwulokalowy + poddasze użytkowe o powier...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 5
    Wynajem mieszkania

    Tychy

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 37m2 z balkonem w centrum Tychów. Umeblowane. Blisko stacja PKP, przystanek autobusowy, centrum handlowe, szkoła, przedszkole. Czynsz...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 126 960 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/13 - powierzchnia 10,58 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 15
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 150 720 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/11 - powierzchnia 12,56 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 126 360 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/10 - powierzchnia 10,53 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 135 360 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/12 - powierzchnia 11,28 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 132 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/9 - powierzchnia 11 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę bud...

  • Dom w stanie surowym Zabrzeg ul. Grzybowa
    1 / 16
    Dom w stanie surowym Zabrzeg ul. Grzybowa

    Zabrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny stan surowy otwarty. Zabrzeg, ul. Grzybowa 33 Powierzchnia użytkowa: 277,80 m² Powierzchnia zabudowy: 218,10 m²...