• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • REZERWACJA możliwość zamieszkania dwóch rodzin-CENA DO NEGOCJACJI

    Pierściec

    • 479 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .
    1 / 3
    Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .

    Ochaby Wielkie

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ogrodzona działka w Ochabach Wielkich z widokiem na góry /do Ustronia 13 ,blisko rzeki Wisły ,sciezki rowerowe ..Stawy ,lasy .Bardzo spokojna okolica .Na działce studni...

  • Przetarg - atrakcyjna lokalizacja

    Ochaby Małe

    • 1 400 000 zł cena
    • 15 318 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacjiDuży potencjał inwestycyjny. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: · usługi spo...

  • Mieszkanie Tychy Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 311 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy f...

  • Kawalerki i pokoje
    1 / 2
    Kawalerki i pokoje

    Bielsko-Biała

    • 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Pokoje 800zl.-osoba plus media , kawalerki 1400-zl.-plus media. pełne wyposażenie, standard dobry+. Osoby pracujące,studenci. Miła profesjonalna obsługa. Zapraszam.

  • Sprzedam dom
    1 / 2
    Sprzedam dom

    Bielsko-Biała

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * Dom na sprzedaż – Bielsko-Biała – Komorowice Krakowskie Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części miasta – Komorowi...

  • Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory
    1 / 16
    Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory

    Żory

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż stuletni dom wolnostojący o powierzchni około 120m2 w stanie do generalnego remontu. Budynek podpiwniczony, poddasze nie było użytkowane, również do generalnego...

  • 3 działki budowlane – Stara Wieś k. Wilamowic – 140 zł/m²
    1 / 8
    3 działki budowlane – Stara Wieś k. Wilamowic – 140 zł/m²

    Stara Wieś

    • 140 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: 3 działki budowlano-rolne – Stara Wieś, ul. Lipowa (bez pośrednika) Świetna lokalizacja | Spokojna okolica | MPZP | Możliwość zabudowy jednorodzinnej Do sprzedaży of...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz
    1 / 15
    Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz

    Międzyrzecze Górne

    • 980 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] NOWOCZESNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM Z OPCJĄ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ MIĘDZYRZECZE GÓRNE Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położo...

  • Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała
    1 / 16
    Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała

    Międzyrzecze Górne

    • 1 430 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferujemy domy w ramach nowej inwestycji deweloperskiej obejmującej łącznie pięć budynków jednorodzinnych. Aktualnie dostępne są jeden...

  • NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22
    1 / 2
    NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22

    Żory

    • 1 650 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA Z GWARANTOWANYM DOCHODEM - NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY W ŻORACH! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny budynek wolnostojący w trakcie realizacji – oddanie do użytko...

  • Działka budowlana Żory,
    1 / 10
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 160 550 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Żorach (dzielnica Kleszczów), przy ul. Złotej - dojazd ul. Jurajską. Dostępnych jest 5 działek o różnych metrażach - wybierasz tę, która najbardzi...

  • Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem

    Bielsko-Biała

    • 669 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    AGENT PROWADZĄCY:JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m², położone na...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Dom Łęki gm. Myślenice
    1 / 15
    Dom Łęki gm. Myślenice

    Łęki

    • 1 175 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż - urokliwy dom w otoczeniu natury | Łęki, gm. Myślenice Na sprzedaż wyjątkowo położony budynek mieszkalny, który doskonale sprawdzi się również jako dom letnis...

  • Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52
    1 / 16
    Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52

    Bielsko-Biała

    • 9 130 000 zł cena
    • 32 604 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52Na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 32 604 m², położony...

  • Lokal użytkowy Tychy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Tychy

    Tychy

    • 3 380 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tychy, mega prestiżowe miejsce na działalność, biurową, usługową czy handlową. Pięknie wykończone lofty częściowo wynajęte przez wymagających najemców z możliwością dodatkowego pod...

  • Lokal użytkowy Tychy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Tychy

    Tychy

    • 17 225 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Działka Tychy Wartogłowiec
    1 / 3
    Działka Tychy Wartogłowiec

    Tychy

    • 372 480 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy, Wartogłowiec, ul. LAWENDOWA. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego MN6. Istni...

  • Działka budowlana Tychy Wilkowyje
    1 / 3
    Działka budowlana Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 264 330 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: Kanalizacja, prąd, g...