• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • dzialka Hałcnów z WZ
    1 / 5
    dzialka Hałcnów z WZ

    Bielsko-Biała

    • 235 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 14 arow z warunkami zabudowy /budynek jednorodzinny B-B Hałcnów ul. Jowisza obok nr 14

  • Lokal użytkowy Tychy gm. M. Tychy
    1 / 3
    Lokal użytkowy Tychy gm. M. Tychy

    Tychy

    • 1 650 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do sprzedania starsza nieruchomość dwukondygnacyjna plus poddasze i piwnica(ok. 15m2) na wszelką działalność handlowo - usługowo- oświatowo - magazynowo - biurowo - produkcyjną o...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 435 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ​Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy - ul. Grottgera, Centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą g...

  • Działka inwestycyjna Brzeszcze - 249.999 PLN
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Brzeszcze - 249.999 PLN

    Brzeszcze

    • 249 999 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Brzeszcze - działka budowlana / inwestycyjna położona przy ulicy Ofiar Oświęcimia Działka...

  • Lokal w ścisłym centrum
    1 / 7
    Lokal w ścisłym centrum

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal z...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 6 900 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest...

  • Lokal użytkowy Tychy P
    1 / 13
    Lokal użytkowy Tychy P

    Tychy

    • 3 960 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia ! Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal do własnej aranżacji o powierzchni około 165 m2. Lokal znajduje się na piętrze w budynku usługowo-handlowo-biurowym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Góra

    • 165 120 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Góra w powiecie pszczyńskim, o powierzchni 0,1032 h, z udziałem w drodze dojazdowej , dochodzącej do drogi asfaltowej, publicznej(ul. K...

  • Urokliwy dom w Bielsku-Białej na sprzedaż
    1 / 16
    Urokliwy dom w Bielsku-Białej na sprzedaż

    Bielsko-Biała

    • 2 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej...

  • Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym
    1 / 16
    Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym

    Międzyrzecze Górne

    • 380 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Malowniczo położona działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym (powiat bielski, gmina Jasien...

  • Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej
    Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGENT PROWADZĄCY:DAWID ZIELIŃSKI PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty lokalu do wynajęcia położonego w kamienicy w samym centrum Bielska-B...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 205 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • Działka Ochaby Wielkie ul. Kameralna

    Ochaby Wielkie » ul. Kameralna

    • 215 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka widokowa 1328 m² - Ochaby Wielkie, ul. KameralnaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 321 480 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w MPZP oznaczona jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokali użytkowych w zakresie usług drobnych, biurowych i społecznych. Działka o powierzchni 8,5 a...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała ul. Poligonowa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała ul. Poligonowa

    Bielsko-Biała

    • 3 748 800 zł cena
    • 12 496 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ul...

  • Działka w Kaniowie 806 m2
    1 / 16
    Działka w Kaniowie 806 m2

    Kaniów

    • 117 000 zł cena
    • 806 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka 857/89 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/89, obręb 0003...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 304 380 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w nowym MPZP oznaczona jako wielofunkcyjna z zabudową jednorodzinną. Działka jest płaska, prostokątna 8ar z mediami i drogą dojazdową.