• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Dom Żory

    Żory

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie szeregowej z częścią usługową - centrum Żor Żory - ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 168 m² Powierzchnia działki: 220 m² Na sp...

  • Wynajmę lokal dom w Tychach pod działalność
    Wynajmę lokal dom w Tychach pod działalność

    Tychy

    • 2 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal pod działalność handlową gastronomię biura usługi itp. Lokal znajduje się na parterze budynku domu. W lokalu znajdują się wszystkie media prąd woda ogrzewanie CO , WC...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 11 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dwupoziomowy o pow. 294 m2. Parter 94 m2 ( stan idealny) + 1 piętro 200m2 (otwarta pow. plus biuro, toaleta pojedyncza oraz toaleta kilkustanowiskowa), połączony schodami wew...

  • Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy
    Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy

    Bieruń

    • 1 190 000 zł cena
    • 4 959 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA OBOK LASU I TERENÓW REKREACYJNYCH. Sprzedaż dużej działki budowlanej, położonej w Bieruniu Starym, koło Tychów. ul. Brylantowa. W okolicy ulicy Rędzinnej i Rubinowej. Pow...

  • Historyczny dom z lat 30. XX w.
    1 / 16
    Historyczny dom z lat 30. XX w.

    Bielsko-Biała

    • 1 090 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa rezydencja z duszą historyczny dom z lat 30. XX w. Straconka, ul. Górska 46. Zapraszamy do świata, w którym czas splata się z w...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 215 000 zł cena
    • 2 766 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2, a działki...

  • Obiekt Lokal 250 m² z ogrodem i parkingiem
    1 / 16
    Obiekt Lokal 250 m² z ogrodem i parkingiem

    Bielsko-Biała

    • 12 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Lokal 250 m² z ogrodem Krakowska, Bielsko-Biała Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 250 m², zlokalizowany w Bielsku-Białe...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 2 150 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Marzysz o luksusie, prywatności i przestrzeni ? To idealny dom dla osób ceniących komfort, elegancję oraz relaks na najwyż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Działka w trakcie uzyskiwania WZ
    1 / 16
    Działka w trakcie uzyskiwania WZ

    Bielsko-Biała

    • 315 420 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka nr 96/5 po podziale, w trakcie uzyskiwania WZ Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/5 POWIERZCHNIA 1502 M2...

  • Działka z WZ
    1 / 16
    Działka z WZ

    Bielsko-Biała

    • 309 330 zł cena
    • 1 473 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka po podziale, Przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 96/1 o powierzchni 1 473 m² (0,1473 ha), położona w...

  • Działka w trakcie uzyskiwania WZ
    1 / 16
    Działka w trakcie uzyskiwania WZ

    Bielsko-Biała

    • 254 730 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka po podziale, w trakcie uzyskiwania WZ Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/2 o powierzchni 1 213 m², położ...

  • Działka w trakcie uzyskiwania WZ
    1 / 16
    Działka w trakcie uzyskiwania WZ

    Bielsko-Biała

    • 354 480 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka nr 96/6 po podziale, w trakcie uzyskiwania WZ Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/6 o powierzchni 1 688 m...

  • Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 1 320 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dom , który łączy funkcjonalność, przestrzeń i przyjemną atmosferę codziennego życia . Idealna propozycja dla osób sz...

  • NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej
    1 / 16
    NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 5 693 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] NAJEM ok 126,51 m². Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 5693 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Ka...

  • Prestiżowy lokal z garażem podziemnym, centrum
    1 / 16
    Prestiżowy lokal z garażem podziemnym, centrum

    Bielsko-Biała

    • 5 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli zależy Ci na prestiżowym, nowoczesnym i komfortowym lokalu dla Ciebie i Twoich klientów, w świetnej lokalizacji w centrum Bielska-B...

  • NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej
    1 / 16
    NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 3 163 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] NAJEM ok 70,27 m² Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 3163 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Kauc...

  • Nowoczesny dom w stylu „stodoła” w Straconce
    1 / 16
    Nowoczesny dom w stylu „stodoła” w Straconce

    Bielsko-Biała

    • 1 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 11 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok...