• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mszana Dolna +20 km
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 242)
  • 2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8
    1 / 9
    2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8

    Warszawa

    • 1 950 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-29! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym oraz dostępem do basenu i siłowni przy ul. Górna Droga 8 w wars...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Z...

    Warszawa

    • 1 055 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015.  Klimatyczn...

  • Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew
    Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy Wrzeciono 1, pierwsze piętro, w cztero piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje zamy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 35 206 zł cena
    • 591 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 591m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Jaworzniaków 8, Rembertów, kawalerka pet friendly
    1 / 7
    Jaworzniaków 8, Rembertów, kawalerka pet friendly

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-17! Do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w spokojnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście

    Warszawa

    • 6 352 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Property Office (t...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 815 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,29 m², zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Ursusie. Nieruchomość znajduje się w niskim,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 29 368 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 493 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka pet-friendly  blisko lasu-Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly blisko lasu-Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 650 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie. -Nieruchomość- Skł...

  • Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem – Pruszków | 40 m² + 44 m² taras | komórka lokatorska Szukasz stylowego mieszkania z charakterem i przestrzenią do życia (i relaksu na świ...

  • Warszawa Powiśle/Fabryczna 36m2. Wysoki standard. Wolne od zaraz.
    Warszawa Powiśle/Fabryczna 36m2. Wysoki standard. Wolne od zaraz.

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Warszawa Powiśle/Fabryczna 36m2. Wyposażone i wolne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Powiślu o pow. 36m2 usytuowane na 6/7 piętrze apartamentowca przy...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 089 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.77,84 m2 na 4 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 408 € cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowa...

  • Gospodarstwo z potencjałem-działka 2ha-dom 280m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 2 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica – Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchom...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 265 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 620 € cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 376 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 134 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...