• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 242)
  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 10 208 zł cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia:319 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 2 963 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Bielańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Bielańska

    • 9 322 € cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 76 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Żeromskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62 m2 na parterze budynku mieszkalnego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Żeromskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Dom 160m2 po remoncie | działka 650m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu – przy ul. Powstańców. To idealna pro...

  • Mokotów - 2 pokoje - ciche - po remoncie - od zaraz
    1 / 11
    Mokotów - 2 pokoje - ciche - po remoncie - od zaraz

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker REZERWACJA DO 15.05 Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Oferuję na s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Stanisława Rogalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, St...

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,28 m² (powierzchnia całkowita z piwnicą: 56,28 m²), zlokalizowane przy ul. Rogalskiego 5 na warszawskim Goc...

  • Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji
    1 / 10
    Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji

    Piaseczno

    • 1 375 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym&r...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola
    1 / 11
    3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27A. Lokal znajduje się na...

  • Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!
    1 / 11
    Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!

    Warszawa

    • 5 950 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament do wynajęcia – Nowe Miasto, Warszawa | 49 m² | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², zlokalizowane przy ul. Freta – w sercu warszawskieg...

  • Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola
    1 / 8
    Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia, w ścisły...

  • ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅
    1 / 9
    ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in....

  • Jaworzniaków 8, przytulna kawalerka pet-friendly
    1 / 9
    Jaworzniaków 8, przytulna kawalerka pet-friendly

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w pobliżu stacji PKP Rembertów...

  • Komfortowy apartament EKO PARK
    1 / 6
    Komfortowy apartament EKO PARK

    Warszawa

    • 7 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Eko Park Jasny, czysty i przestronny apartament do wynajęcia, położony na 2. piętrze prestiżowego osiedla Eko Park, w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich. To kom...

  • Słoneczne  studio blisko parku „Wiecha"- Kołowa 54
    1 / 6
    Słoneczne studio blisko parku „Wiecha"- Kołowa 54

    Warszawa

    • 1 730 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia ładne, wysokie studio przy ul. Kołowa 54 w Warszawie. -Nieruchomość- Powierzchnia 19,49 m2. Parter. Kamienica po generalnym remoncie. -Lokalizacja- W be...

  • Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem – Ursus Factory 4 Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na 4. piętrze w nowej inwestycji. Układ pomieszcz...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota

    Warszawa

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZDJĘCIA POGLĄDOWE PRZESYŁAMY DROGĄ MAILOWĄ NA ŻYCZENIE ZAINTERESOWANYCH OSÓB Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Barskiej...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka
    Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie widne i słoneczne w nowym budynku z windą do poziomu garaży. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta induk...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 35 385 zł cena
    • 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 594m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...