• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 437)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 320 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 2 540 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 846 € cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 265,25 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 10 349 € cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 713,76 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 826 € cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263,91 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 11 252 € cena
    • 776 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 776 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [tel]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 2 676 € cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 184,60 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego - ul. Kaukaska
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do...

    Warszawa

    • 107 100 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt WA2M/GUp-s/1362/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/4 w spółdziel...

  • Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.
    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe ROZKŁADOWE mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku TYLKO z jedną klatką schodow...

  • Lokal Warszawa Białołęka, ul. Książkowa
    Lokal Warszawa Białołęka, ul. Książkowa

    Warszawa

    • 46 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle) Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamknięty...

  • Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra
    1 / 4
    Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra

    Warszawa

    • 999 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Konopacka, Praga-Północ w Warszawie. * Powierzchnia: 47,2 m² + balkon + piwnica * Sta...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe, rondo Wiatraczna
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe, rondo Wiatraczna

    Warszawa

    • 7 206 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - lokal handlowo-usługowy o pow.32,54 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agen...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska
    Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska

    Warszawa

    • 4 292 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.168m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 600 € cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 115 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 600 € cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 715 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 15 935 € cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1099 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 6 891 € cena
    • 475 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 475,26 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...