• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 437)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 811 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,88 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 2 143 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.55,17 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 40 983 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 1 281 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,48 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 3 273 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.84,26 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 424 710 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 415 378 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 521 360 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: IV kwartał 2027 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 413 770 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 170 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: duża powierzchnia - 428 m², funkcjonalny układ na trzech poziomach, lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów, wejście bezpośrednio z ciągu...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 849 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cypryjska

    Warszawa » Mokotów » ul. Cypryjska

    • 1 290 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwu...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 41 790 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 10 314 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.158,68 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 14 378 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 3 035 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,70 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 1 946 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. pl. Zawiszy Czarnego

    Warszawa » Wola » pl. Zawiszy Czarnego

    • 1 331 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszy poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...