• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 437)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 7 177 € cena
    • 495 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 495 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 22 575 € cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1505 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 2 208 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,85 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Madalińskiego poleca Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 4 425 € cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 295 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 15 696 € cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.981 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Ochota kameralne z balkonem wynajmę
    1 / 9
    Ochota kameralne z balkonem wynajmę

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Urokliwe mieszkanie w dobrej lokalizacji Ochoty przy ul. Pruszkowskiej z dobrą komunikacją do centrum oraz na lotnisko Chopina. Położone w okolicy trzech parków Pól Mokotowskich ,...

  • Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto
    1 / 6
    Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto

    Słomczyn

    • 2 499 987 zł cena
    • 17 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 U/P Dla terenów za...

  • Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.
    1 / 11
    Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście
    1 / 14
    Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament złożony z dwóch pokojów o powierzchni 38 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na  warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po g...

  • Taniej Bezpośrednio 72 m2, 3 pokoje,  przy Śródmieściu, bliska Wola
    Taniej Bezpośrednio 72 m2, 3 pokoje, przy Śródmieściu, bliska Wo...

    Warszawa

    • 1 483 100 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowo ciche położone na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście, w rejonie Osiedla Kacza – jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Adres administra...

  • GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!
    1 / 16
    GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!

    Pruszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Czteropokojowy apartament na Osiedlu Enclave w Pruszkowie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku z 2020 roku. ROZK...

  • Miejsce postojowe w hali garażowej - Stańczyka 4
    1 / 2
    Miejsce postojowe w hali garażowej - Stańczyka 4

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-23! Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Stańczyka 4. Cena najmu: 120 zł Opłaty administracyjne: 110 zł/1 osoba; 110 zł/2 os...

  • Prestiżowy lokal użytkowy w sercu Mokotowa
    1 / 16
    Prestiżowy lokal użytkowy w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 27 700 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych c...

  • Kawalerka z widokiem na park- Smolna 8,Śródmieście
    1 / 9
    Kawalerka z widokiem na park- Smolna 8,Śródmieście

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia kawalerka z widokiem na park w samym sercu Warszawy - ulica Smolna 8. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzchni 28,50 m2 składa się...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • Stare Miasto inwestycja premium!
    1 / 12
    Stare Miasto inwestycja premium!

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pew...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska

    Warszawa

    • 949 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej o...

  • Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy stacji Metro Młociny – Bielany, ul. Kaliszówka Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m², położone na 2. piętrze...

  • Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze
    1 / 4
    Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze

    Warszawa

    • 885 015 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m², położone na 1 piętrze w nowocze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Stare Bielany,, Stanisława Przybyszewskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Stare Bielany,, Stanisława Przyby...

    Warszawa

    • 2 750 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania na Starych Bielanach, Warszawa Lokalizacja: Ul. Przybyszewskiego, Dzielnica Stare Bielany, Warszawa Pragniesz zamieszkać w spokojnej, urokliwej okolicy...