• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rafałówka
  • Mińsk Mazowiecki
  • Szpetal Górny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 440)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 14 900 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka na Warszawskiej Woli - Ulrychów Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 23,4 m², zlokalizowaną w sercu warszawskiej Woli, w dzielnic...

  • DOM 136 m stan deweloperski, Przypki, Tarczyn
    1 / 13
    DOM 136 m stan deweloperski, Przypki, Tarczyn

    Przypki

    • 955 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 780 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 6 981 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 280 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 10 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Falenty Nowe

    Falenty Nowe

    • 8 300 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * dom z basenem * zielona okolica * szybki i wygodny dojazd do centrum miasta * AC * [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje: wspaniałą nieruchomość z b...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Syta

    Warszawa » Wilanów » ul. Syta

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do odkrycia eleganckiego i przestronnego mieszkania na wynajem, położonego w sercu miasta, które zachwyci najbardziej wymagających lokatorów. Ta wyjątkowa oferta łącz...

  • Komfortowe 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji !
    1 / 8
    Komfortowe 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji !

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli o powierzchni 64,5 m² znajdujące się na 5 piętrze 6 piętrowego budynku. Ekspozycja okien w kierunkach: południowym (salon) i półn...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 12 500 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego mieszkania przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja: Lokalizacja ta oferuje nieporównywalną...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkow...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 11 500 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy, stylowo udekorowany apartament na warszawskim Powiślu, vis-a-vis Centrum Nauki Kopernik. Nieruchomość liczy 106 m2 i sk...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 20 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    [PL/EN] Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu przepięknego mieszkania zaprojektowanego przez renomowanego architekta, świeżo po remoncie. To wyjątkowe 4-pokojowe mieszkani...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kędzierówka

    • 1 690 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa

    Warszawa » Praga-Południe

    • 11 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na wynajem na Saskiej Kępie. Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować: 1/2 bliźniaka z wejściem do parku. Dom składa się z: PARTER: - przestronny salon (50 mkw...

  • Pokój z dostępem do windy towarowej  , ochrona
    1 / 5
    Pokój z dostępem do windy towarowej , ochrona

    Warszawa

    • 1 829 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 31 m 2 na Woli . W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum ( ok 3 km od D...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 800 000 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Capital
    Biuro nieruchomości

  • Otwock, 3 pokoje do remontu, dwustronne
    1 / 17
    Otwock, 3 pokoje do remontu, dwustronne

    Otwock

    • 575 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości