• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 440)
  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Zawodne

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 2 000 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 8 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajecia mieszkanie przy ul. Odkrytej

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajecia od 26 czerwca 2024 dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Odkrytej, przy pentlii autobusowej. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze. Lokal o powierzchni 47 mkw, składa...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Al. Pierwszej Dywizji

    • 5 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Rajska Oaza przy Alejach Ujazdowskich - Apartament Marzeń do Wynajęcia! Zapraszamy do odkrycia magicznego apartamentu, który przeniesie Cię w świat luksusu i wygody. Oferujem...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 1 176 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    English description below: ### Ogłoszenie Sprzedaży Apartamentu ### **Lokalizacja:** Warszawa, obok Centrum Handlowego Arkadia, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Bielany ul. Przy Agorze

    Warszawa » Bielany » ul. Przy Agorze

    • 829 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    [i] Archiwalne Zapraszam na Bielany - [/i] mam tu świetną ofertę mieszkania 3 pokojowego, świeżutko po remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał, idealnego do zamieszkania dl...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Baniocha

    • 469 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 589 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Michałowice

    • 1 880 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 2 150 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Góra Kalwaria

    • 1 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 2 290 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 12 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 930 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 1 899 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarczyn

    • 1 760 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 6 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bobrowiec

    • 1 800 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 3 490 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 16 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 959 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 5 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 2 950 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości