• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wolica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 440)
  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Królewski

    Warszawa » Wilanów

    • 16 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy dom na wynajem w prestiżowej lokalizacji, w okolicy Pałacu w Wilanowie. Dom wykonany z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości; zainstalowany został też system al...

  • Dom wolnostojący na dużej, zalesionej działce
    1 / 20
    Dom wolnostojący na dużej, zalesionej działce

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 200 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WARSZAWSKIE NIERUCHOMOŚCI sprzedaz wynajem zarządzanie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Otwock

    • 1 349 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje, Metro Politechnika, przedwojenny budynek

    Warszawa

    • 2 550 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 32 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bartłomiej Topor
    Agent nieruchomości

  • 3 pokoje, spokojna okolica, blisko metra

    Warszawa

    • 699 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Bartłomiej Topor
    Agent nieruchomości

  • 1 pokój, widok na Centrum, garaż podziemny

    Warszawa

    • 918 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 29 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Bartłomiej Topor
    Agent nieruchomości

  • 2 pokoje, świetny widok, świetna lokalizacja

    Warszawa

    • 4 450 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Bartłomiej Topor
    Agent nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 13 500 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [PL] Do wynajęcia luksusowy dom o powierzchni 243m w malowniczym Powsinie! Oferujemy Państwu nowoczesny i przestronny dom, zbudowany w 2010 roku i zamieszkany od 2011 roku, spe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczne 2 pokoje z balkonem, blisko lasu
    1 / 13
    Słoneczne 2 pokoje z balkonem, blisko lasu

    Otwock

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Dwupiętrowy segment w Falentach!
    1 / 8
    Dwupiętrowy segment w Falentach!

    Falenty Duże

    • 901 903 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOMUS NOVA
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady ul. Satynowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Satynowa

    • 28 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje: Dom wykończony w najwyższym standardzie z pięknym ogrodem na zamkniętym osiedlu na Warszawskich Zawadach. W...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 720 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łoziska

    • 900 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 1 274 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 16 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 1 950 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 2 200 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 15 999 zł cena
    • 299 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prestige Nieruchomości prezentuje: Elegancki dom do wynajęcia na Wilanowie. Doskonała lokalizacja i doborowe sąsiedztwo. Położony na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych. [E...