• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 459)
  • Wynajmę lokal pod usługi kosmetyczne, mani-pedi itp
    Wynajmę lokal pod usługi kosmetyczne, mani-pedi itp

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DorDom Nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu 33m2 w pobliżu Metra Ratusz Arsenał . Lokal premium znajduje się w pięknej kamienicy na terenie salonu szkoleniowego znanej firmy...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Przytulna kawalerka na woli 29m2
    1 / 4
    Przytulna kawalerka na woli 29m2

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na woli, młynów. Kawalerka ma 29m2, duży pokój, dwa przedpokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon i spora piwnica. Mieszkanie jest umeblowane, s...

  • pokój na wynajem ładny, jasny, przestronny.
    1 / 13
    pokój na wynajem ładny, jasny, przestronny.

    Warszawa

    • 1 550 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4 pokojowe, ciche, jasne pokoje oddzielne, zamykane na klucz. Wspólna duża i widna kuchnia z lodówką, płytą gazową, pralka. Dodatkowo kuchenka mikrofalowa, niezbędne nac...

  • lokal handlowo-usługowy na Tarchominie
    1 / 3
    lokal handlowo-usługowy na Tarchominie

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 11 966 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 117,5 m², położony na parterze budynku mieszkalnego na Tarchominie, przy...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul.

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wcho...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 10 005 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.145 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 17 940 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 9 039 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 4 761 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 13 179 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.191 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 020 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta do najmu dostępna przełom VI/VII 2026 roku!!! Dom po kapitalnym remoncie na Mokotowie/Sadybie, wysoki standard wykończenia. Monitoring, alarm, miejsce postojowe - wia...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 890 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m2, zlokalizowany przy ulicy Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na 2 piętrze z 6. Atuty: Balkon -...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Zamiany

    Warszawa » Ursynów » ul. Zamiany

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą.Nieruch...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Edwarda Habicha

    Warszawa » Ursus » ul. Edwarda

    • 2 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 202...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » ul. Powstańców Śląskich

    • 3 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich.W pełni wyposażone.. Zlokali...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul.

    Warszawa » Wilanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą p...