• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 5 005 € cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: elegancki lokal biurowy o pow.275 m2 na 3 piętrze w kameralnym biurowcu w Śródmieściu w okolicach ul. Koszykowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 355 € cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 298,40 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 318 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 724 € cena
    • 424 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.424,45 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 28 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    1 / 6
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym...

  • Nowoczesne lokale usługowe  140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 37 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta
    Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, For...

  • Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie
    Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie

    Warszawa

    • 7 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, który jest położony w przedwojennej kamienicy w sercu samego Powiśla - Śródmieścia w Warszawie. Lokal położony na 2 piętrze. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI: Lokal...

  • widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus
    1 / 16
    widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zab...

  • Bródno 3 pokoje
    1 / 2
    Bródno 3 pokoje

    Warszawa

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    M-4 ul. Wyszogrodzka piętro 9/10 trzy pokoje rozkładowe, dwustronne, słoneczne płd-zach, loggia, własny schowek na piętrze, uroczy widok na panoramę W-wy, przy szkole z basenem, w...

  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...

  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza Rejtana
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza...

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Najemca nie płaci prowizji ! Do  wynajęcia  ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz be...

  • OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK
    1 / 16
    OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko Warszawa - Ochota | Park Szczęśliwi...