• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1800 (ok 44x41m) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (MPZP w 2021r). Gaz i woda w drodze, prąd znajduje się do 100m. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty:...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa

    • 705 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1500m zlokalizowana z zacisznym miejscu Warszawy. W kształcie foremnego prostokąta o wumiarach ok 27x56m. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd, woda oraz...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 1550m w kształcie trapezu o szer 20m. W MPZP gminy Białołęka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka

    Warszawa

    • 1 376 480 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 4916m w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 25x205m, zwężonego środkiem.Krótszym bokiem przylega do ulicy asfaltowej, za nią znajdują się tory kolejowe. Przeznaczon...

  • Działka rolna Warszawa Białołęka
    Działka rolna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 2 849 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 3700m (ok. 40x96) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 134 600 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1830m (ok. 40x46) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 945 500 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1550m (ok 44x35m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze asfaltowej. Dojazd d...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 655 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1150m przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MPZP w 2021r) w otoczeniu domów jednorodzinnych. Prąd, woda i gaz znajdują się wzdłuż drogi. Działka w kształcie pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 3 789 472 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 31 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M04, balkon: 18,04 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 4 562 350 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 32 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M07, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-06, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 2 022 965 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 25 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • Działka 1000 m² pod zabudowę letniskową.

    Józefów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m². W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną. Me...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 740 389 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 693 490 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 23 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołęka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-07, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 890 428 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 1 508 544 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 29 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M06, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 585 080 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 23 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro