• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², usytuowane na parterze budynku przy skrzyżowaniu ulic Wspólna Droga i Szaserów. Mieszkanie: Układ: salon z wyjści...

  • Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2

    Warszawa

    • 343 000 zł cena
    • 3 431 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka ROD Sasanka Warszawa
    1 / 8
    Działka ROD Sasanka Warszawa

    Warszawa

    • 38 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury)- umowa przeniesienia praw do użytkowania -Pow 440m2. Na działce domek drewniany do remontu z 2 pomieszczeniami go...

  • Nowa Inwestycja w Brwinowie
    1 / 15
    Nowa Inwestycja w Brwinowie

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! NOWA INWESTYCJA w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży POŁÓWKI DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM PLUS na działce budowlanej o powierzchni 524 m2....

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska

    Warszawa

    • 1 630 503 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TO NIE BYŁ APARTAMENT NA SPRZEDAŻ A TERAZ MOŻE BYĆ TWÓJ Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten apartament został zaproje...

  • 2 pokoje z widna kuchnią, budynek po odnowieniu

    Warszawa » Bielany » ul. Dorycka

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem Mieszkanie położone w budynku po rewitalizacji. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4 m2. Jest KW b...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 4 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i k...

  • Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola
    1 / 10
    Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy. Mieszkanie składa się z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich
    1 / 12
    Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół bud...

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
    1 / 16
    Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród war...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wileńska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wileńska

    • 3 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego.Mieszkanie składa się z:- przestronneg...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 1 100 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 585 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] --------------Bez prowizji o...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 1 240 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny o pow.40,78m2 zlokalizowany w apartamentowcu Central House w Dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 2 -pokojowe, ur...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 899 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 15 500 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dostępna od 01 lipca 2026 roku??? Możliwy najem na cele biurowe!!! Połowa bliźniaka po kompletnym, generalnym remoncie. Bardzo wysoki standard wykończenia Zlokalizowan...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 15 500 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Piastów ul.

    Piastów

    • 2 289 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użyt...