• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą  Milanówek
    Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą Milanówek

    Milanówek

    • 4 190 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem,  oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestr...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • 2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola
    2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m²,...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...

  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • 2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia
    2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2 pokojowe, 42,5m², usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w...

  • Warszawa Ursus, ul. Skoroszewska
    Warszawa Ursus, ul. Skoroszewska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 piętro

    Zadbane, wygodne dwu-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 2-im piętrze w 4-piętrowym budynku. Składa się z:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gocław 3 pokoje, niski budynek, miejsce postojowe
    Gocław 3 pokoje, niski budynek, miejsce postojowe

    Warszawa

    • 848 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej o...

  • 2 pokoje, miejsce parkingowe Aluzyjna
    2 pokoje, miejsce parkingowe Aluzyjna

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 6 piętro

    2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Aluzyjnej. Po generalnym remoncie. Powierzchnia 44 mkw i   składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, łazienki i balkonu. Salon wyposaż...

  • Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem do 4 pokoi!
    Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem do 4 pokoi!

    Warszawa

    • 1 095 510 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi! Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m² każde. Lokale mają lustrzany...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany
    Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. REZERWACJA! Prezentujemy P...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • KawalerkaChmielna Duo39,21 m²miejsce parkingowe
    KawalerkaChmielna Duo39,21 m²miejsce parkingowe

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 9 piętro

    Nowoczesna kawalerka z wydzieloną sypialnią Chmielna Duo Centrum Warszaw Powierzchnia: 39,21 m² miejsce parkingowe 9. piętro winda OPIS MIESZKANIA Do wynajęcia stylowa kawale...

  • Gotowiec inwestycyjny  3 lokale  ROI ~6%  garaż
    Gotowiec inwestycyjny 3 lokale ROI ~6% garaż

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 20 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m², zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie w...

  • Lokal 79 m² blisko metra Kabaty - Idealny na biuro
    Lokal 79 m² blisko metra Kabaty - Idealny na biuro

    Warszawa

    • 2 990 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pra...

  • Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.
    Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Mokotów Sadyba, ul. Konstancińska 1 Mieszkanie 56 m² 3 pokoje oddzielna kuchnia balkon świetna lokalizacja obok Sadyba Best Mall Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie w sercu Mokotowa
    Mieszkanie w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 888 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na spr...

  • Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa
    Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ :  przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Mieszkanie...