• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 200 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 1 189 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko pracy w coworkingu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 3 400 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 9 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 800 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko w coworkingu na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 2 174 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 1 550 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 510 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,34 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Dźwigowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dźwigowa

    • 27 900 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia :klimatyzowany lokal biurowy o pow. 620 m2 na1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Dźwigowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 17 850 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 15 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Dźwigowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dźwigowa

    • 12 825 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 285 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Dźwigowej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 1 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 148 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy
    DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Działka 400m2 z domem do generalnego remontu
    1 / 15
    Działka 400m2 z domem do generalnego remontu

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu lub wyburzenia na Warszawskiej Białołęce - Henrykowie przy Ulicy Wiklinowej. Sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne w zabudo...

  • Wynajme kawalerke ochota
    1 / 3
    Wynajme kawalerke ochota

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Dzień Dobry. Posiadam mieszkanie do wynajęcia na Ochocie, kawalerka jest po remoncie i znajduje się w bloku na 10 piętrze na ulicy Geodetów 8. Czynsz 2.800 zł plus czynsz adminis...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria M...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 528 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC!Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiejNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 747 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia prestiżowe BIURO w centrum Warszawy - Crown SquareAdres: ul. Przyokopowa 31, WarszawaPowierzchnia: 268,80 m²Lokalizacja: Ścisłe centrum...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...