• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 742)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 43 350 € cena
    • 2 890 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2890 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Włodarzewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wincentego Witosa

    Warszawa » Mokotów » al. Witosa

    • 1 517 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.30,34 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wincentego Witosa

    Warszawa » Mokotów » al. Witosa

    • 1 711 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM
    1 / 15
    SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM

    Warszawa

    • 1 280 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 12 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SUPER OKAZYJNA CENA. Mieszkanie do odświeżenia. Przy zakupie omawianej nieruchomości istnieje możliwość posiłkowania się kredytem. Praga Południe - Gocław Komfortowe 4 pokoje +...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 16
    Wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę parter 30m2 odnowione umeblowane kuchenka gazowa dwupalnikowa, lodówka ,pralka , prysznic ul. Sokołowska blisko tramwaje, autobus metro Płocka ,Młynów PKP ,Wola...

  • Działka 1156 m² Wawer ul. Celulozy
    1 / 2
    Działka 1156 m² Wawer ul. Celulozy

    Warszawa

    • 945 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 818 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno budowlana. W zaciszu zabudowy jednorodzinnej. Cena do negocjacji. Posiada kw

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 201...

  • 3 pokoje Wola wysoki standard
    3 pokoje Wola wysoki standard

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker KOMFORTOWE 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp......

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ...

  • Lokal Warszawa śródmieście, ul. Cecylii Śniegockiej
    1 / 12
    Lokal Warszawa śródmieście, ul. Cecylii Śniegockiej

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jasny i cichy lokal usytuowany na parterze w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na Powiślu. Dwupoziomowy: użytkowa piwnica 30 m2 (wejście schodami tylko z lokalu...

  • Z klimatyzacją!
    1 / 6
    Z klimatyzacją!

    Warszawa

    • 2 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na wynajem jasna i cicha kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze budynku na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzi...

  • Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek
    1 / 10
    Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkani...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód
    1 / 14
    Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez l...

  • Złote Tarasy,Dworzec Centralny, biuro ,dostęp 4h
    1 / 14
    Złote Tarasy,Dworzec Centralny, biuro ,dostęp 4h

    Warszawa

    • 4 068 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód
    Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód

    Warszawa

    • 7 150 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochrona i recepcją . Z...

  • 1 / 2
    Działka Stefanowo

    Stefanowo

    • 758 800 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2168m2 ( wymiary: szerokość 44,7m x długość: 48,40m) zlokalizowaną w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiecie piaseczyńskim...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...