• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 914 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybud...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Ni...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 1 029 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,50 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Opacz-Kolonia » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 194/17 ) o łącznej powierzchni 12...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14...

  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Nadarzyn dz. usługowa super lokalizacja⭐⭐⭐⭐⭐

    Kajetany » pl. Po Farze

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód.Możliwość zabudowy 50%.Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej.Odległość od w...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 2 248 € cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    możliwość podziału powierzchni -------------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 127 € cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 146,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • Niedroga działka przemysłowo/usługowa Nadarzyn

    Walendów

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł UP.Powierzchnia biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 12m.W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz i...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 6 200 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    oferta dostępna od 2026.07.01!!! Do wynajmu mieszkanie w pełni wyposażone, częsciowo umeblowane W-wa/Mokotów/Sielce. Mokotów/Sielce dobrze skomunikowana część W-wy. W o...

  • 1 / 4
    Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 942 € cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na 2 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 871 € cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 198 m2, na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 624 € cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.130 m2 na na poziomie parteru w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska