• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 946)
  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski tel. [tel] Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kowalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kow...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m² Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z możliwości...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KLASYCZNE Ursynowskie mieszkanie. MIESZKANIE funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazi...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Żelazna
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, Żelazna

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 10 piętrowym w budynku. W promieniu 250 m przystanki aut...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego

    Warszawa

    • 998 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokoje mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na pr...

  • 2 pokoje, Ursus, od zaraz
    1 / 15
    2 pokoje, Ursus, od zaraz

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ryżowa Park, na granicy warszawskich dzielnic Włoch i Ursusa, przy ul. Stefanii Wilczyńskiej 5A (dawniej ul. Dzieci Warszaw...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 224 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Bema

    Warszawa » Wola » ul. Bema

    • 70 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Bema, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 020 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna

    Warszawa » Bemowo » al. Aleja Obrońców Grodna

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osied...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 2 390 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 22 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na  osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonaln...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kielecka

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ciche, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Ustawne, wygodne i ciche. Duży taras od strony patio jest dodatkowym atutem. Mieszkanie ulokowane w mał...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 15 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - usługowa około 450 metrów. Powierzchnia pod usługi, magazynowe lub inne. Strefa sucha i mokra . Oświetlenie . Pomieszczenia świetnie wyizolowane...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia