• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Łomianki

    • 2 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - BEZ PROWIZJI

    Marki

    • 780 804 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielonka

    • 629 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jabłonna

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Izbica

    • 1 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki

    • 800 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 293 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 500 000 zł cena
    • 272 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Marki

    • 649 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 480 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Ząbki

    • 1 250 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliszew

    • 501 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonna

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 710 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przytulna kawalerka pod wynajem - OKAZJA
    1 / 4
    Przytulna kawalerka pod wynajem - OKAZJA

    Marki

    • 402 714 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Ząbki

    • 895 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzymin

    • 370 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Kwirynów

    • 2 289 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości