• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163,52 m2
    Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163...

    Pogroszew

    • 1 490 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej163,52 m2na działce o powierzchni 632 m2, zlokalizowany w Pogroszewie. Nieruchomość położona nakameralnym i bezpie...

  • Działka budowlana Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Działka budowlana Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kłudno Nowe

    • 430 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana przy asfaltowej drodze dojazdowej, w której zlokalizowany jest gaz, prąd i woda miejska. Wydane zostały warunki zabudowy na postawienie budynku miesz...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 920 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grodzisk Mazowiecki nietypowy dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta - na sprzedaż. Dom o powierzchni 153m2 posadowiony na działce 460 m2 na spokojnym zamkniętym o...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Siestrzeń » ul. Działka

    • 399 000 zł cena
    • 2 327 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna działka budowlana położona w miejscowości Siestrzeń pod Grodziskiem Mazowieckim przy ulicy Winogronowej o powierzchni 2327m2 (35x65) Działka znajduje się w sąs...

  • Dom Słomin ul.

    Słomin

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:  Słomin - wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Wyszogród. Wieś szlachecka Słomino położona była w drugiej połowie XVI wieku...

  • Dom do wynajęcia (woj. mazowieckie). Grodzisk Mazowiecki, 4 500 PLN, 151,12 m2
    1 / 14
    Dom do wynajęcia (woj. mazowieckie). Grodzisk Mazowiecki, 4 500 P...

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Piękny dom z niezwykłym ogrodem, jasne pomieszczenia.Główne atuty nieruchomości: -˘ prestiżowa lokalizacja-˘ bliskość komunikacji miejskiej-˘ dobra ekspozycja na strony świataNieru...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki

    Władków

    • 1 230 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4100m2 i wymiarach 57x71, doskonała pod budowę rezydencji lub dwóch domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej są media: prąd, woda oraz kanalizacja....

  • Lokal Borowiec ul. Złotopolska

    Borowiec » ul. Złotopolska

    • 19 000 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Centrum konferencyjne/hotel na sprzedaż! Wspaniała okazja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości z dobrą reputacją! Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat w zrekonstruowanym Dwo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Żabia Wola Jastrzębnik
    1 / 4
    Działka Żabia Wola Jastrzębnik

    Żabia Wola

    • 1 007 700 zł cena
    • 6 718 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębnik gm. Żabia Wola działka rolno-budowlana o powierzchni 6718 m2 na sprzedaż. Działka z dostępem do drogi gminnej utwardzonej. W drodze przy działce wodociąg i prąd....

  • Działka budowlana pod dzierżawę
    Działka budowlana pod dzierżawę

    Reguły » ul. Działka

    • 5 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Do wynajęcia ogrodzona działka nieutwardzona. Położona w Regułach w pobliżu Al. Jerozolimskich. Dojazd drogą utwardzoną. Prąd na działce. Przybliżone wymiary 100 m na 50 m. Cena: 5...

  • Niski koszt utrzymania

    Kajetany

    • 839 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Poznaj inwestycję Osiedle Mahoniowa w Kajetanach. Inwestycja Osiedle Mahoniowa to kameralny kompleks, który obejmuje 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budynki łącz...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 2 800 000 zł cena
    • 22 393 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka, w doskonałej lokalizacji, o powierzchni 22393 m2 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 22.393 m2 z naturalnym stawem /ok.9000m2/. Dojazd do nieru...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 3 200 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady piękna działka inwestycyjna o powierzchni 9300 m2 - na sprzedaż. Działka 9300 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 50 x 196. Działka nie jest objęta MPZG, posiada war...

  • Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali
    1 / 2
    Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali

    Zaborówek

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze. Działka ogrodzona z trzech stron i posiada własny u...

  • Działka Pruszków

    Pruszków

    • 1 122 740 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa nieruchomość położona na granicy Pruszkowa i Piastowa objęta planem zagospodarowania MN32 według którego istnieje możliwość wybudowania 6 budynków w zabudowie szeregowej....

  • Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin

    Laski

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Laski budynek usługowy o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Budynek usługowy w Laskach pod Warszawą o powierzchni 250 m2. Usytuowany przy ruchliwej drodze, 30 km od centrum Wa...

  • Do wynajęcia hala budynek lokal usługowy handlowy magazynowy
    Do wynajęcia hala budynek lokal usługowy handlowy magazynowy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 9 360 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kontakt tylko telefoniczny z uwagi na brak czasu na odpisywanie na maile. Oferta od właściciela. Do wynajęcia hala budynek / lokal usługowy - handlowy - magazynowy – przy trasie 7...

  • Dz.Budowlana (1581m2) okolice Kampinoskiego Parku Narodowego
    1 / 4
    Dz.Budowlana (1581m2) okolice Kampinoskiego Parku Narodowego

    Marianów

    • 489 000 zł cena
    • 1 581 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTA! Budowlana działka 1581 m kw w przepięknej i cichej okolicy KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO w Marianowie gmina Leszno. Działka budowlana o powierzchni 1581 m kw objęt...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Michałowice

    • 7 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERUJEMY do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132m2 zlokalizowany na 4-arowej działce w podkrakowskich Michałowicach, ok 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Budyn...

  • Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski
    1 / 6
    Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski

    Stare Budy Radziejowskie

    • 257 664 zł cena
    • 11 712 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocja NOWOROCZNA : Cena obnizona o 100 000 !!! DorDom Nieruchomości proponuje państwu Na sprzedaż działka budowlano-rolna ( łącznie 11 712 m2 w cenie 22 zł/m2 ) w tym : 1....