• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 425)
  • ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM
    1 / 16
    ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM

    Katowice

    • 259 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ładne rozkładowe mieszkanie w bloku, położone w ALICANTE na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Alicante to piękne miasto nadmorskie z licznymi plażami i przepiękną starówką. Przy s...

  • Działka Sosnowiec Kazimierz Górniczy ul. WSTRZYMANA

    Sosnowiec » Kazimierz Górniczy

    • 280 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną położona na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Kazimierz. Powierzchnia działki 680m2 Wymiary 20,5x34m. Doj...

  • Działka Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 690 000 zł cena
    • 5 141 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Widokowa działka, położona w miejscowości Strzyżowice, gmina Psary. Powierzchnia działki 5141m2, w najszerszym miejscu szerokość 24,4m, działka o nieregularnym kształcie. Uzbrojo...

  • Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec
    1 / 3
    Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec

    Katowice

    • 125 000 zł cena
    • 869 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Katowice Muchowiec, ul. Bazaltowa. Sprzedam do ew. rozbudowy altanę - dom murowany o pow. 25 m2, z piwnicą, 2 pokoje, z tarasem w dużym, ogrodzonym ogrodzie działkowym ROD o powier...

  • Mieszkanie Sosnowiec
    1 / 10
    Mieszkanie Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 315 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,14 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie sprawdzi się id...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m² , położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Loka...

  • Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Sosnowcu (Pogoń) na ulicy Czeladzkiej o pow. ok. 35m2. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki ra...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną dla zwierząt Kukułek18
    1 / 9
    Wynajmę kawalerkę przyjazną dla zwierząt Kukułek18

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Kukułek 18 *Powierzchnia 20 m2 *Parter *Ogrzewanie elektryczne *Przeznaczone dla 1-2 osób *Ogrzewanie elektryczne *Przyjazne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę funkcjonalna kawalerkę, Floriańska 3
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalna kawalerkę, Floriańska 3

    Sosnowiec

    • 1 120 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Floriańskiej 3 w Sosnowcu *Piętro 1 *Powierzchnia 21 m2 *Ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *Pokój: szafa 3 drzwiowa, kanapa, stol...

  • Przytulne mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec

    • 1 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne mieszkanie w kamienicy na 4 p./5 ulica monitorowana 24h.w pobliżu urzędu miasta. Winda Mieszkanie jest atrakcyjne , ma półokrągły pokój sypialnia około 20 m2 , z 2 okna w...

  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33
    1 / 10
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33

    Dąbrowa Górnicza

    • 890 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *Powierzchnia 12 m2 *Parter *Doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *Przyjazne...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Domina
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Do...

    Siemianowice Śląskie

    • 539 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja !!! Apartament z ogródkiem. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Dom...

  • Działka Bytom

    Bytom

    • 480 000 zł cena
    • 3 241 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa 3241 m I Opoka Nieruchomości Działka usługowa, uzbrojona, o powierzchni 3241 m. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona w n...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

    Dąbrowa Górnicza » Ząbkowice

    • 550 000 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana 2548 m. 2/3 wartości działki to cena netto, 1/3 wartości działki jest zwolniona z VAT`u, więc sprzedaż z podatkiem PCC. Działki o powierzchni od 2548 m w bl...

  • Działka Dąbrowa Górnicza ul. Siemońska

    Dąbrowa Górnicza » ul. Siemońska

    • 753 600 zł cena
    • 2 512 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dwie ostatnie działki do zagospodarowania; o powierzchni 2512 m2 i 4093 m2. Działki o powierzchni od 2446 do 22 000 m2. Działka usługowa, uzbrojona, w trakcie podziału i karczo...

  • Działka Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 110 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa, płaska o powierzchni 5110 m, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod usługi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, pła...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 34 m² - 2 pokoje Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 186 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Moniki Piwońskiej („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Zabrska

    Katowice » ul. Zabrska

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym, prestiżowym kompleksie Global Apartame...

  • 1 / 3
    Działka Piekary Ślaskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 530 000 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1688 m² , zlokalizowaną w spokojnym miejscu Piekar Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka ....

  • Luksusowa kawalerka w centrum Katowic!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...