• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 425)
  • Dom Katowice ul. Pomorskiego

    Katowice » ul. Pomorskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2 z 2...

  • Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.
    1 / 11
    Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.

    Katowice

    • 390 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach – Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystani...

  • K-ce Zarzecze działka z budynkiem
    1 / 2
    K-ce Zarzecze działka z budynkiem

    Katowice

    • 312 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 010 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży w Katowicach Zarzeczu działka budowlana o pow.309 m2 z budynkiem o pow.60m2. Budynek do rozbudowy na działalność gospodarczą lub mieszkanie. W działce prąd, woda i kan...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Biuro/Lokal/Gabinet do wynajęcia KATOWICE

    Katowice

    • 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia!!! Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 125 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: Budynek oci...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 35,80 m² do generalnego remontu, Wstępny projekt układu mieszkania: Salon z aneksem kuchennym Osobna sypialnia . Łazienka z...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 173 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 31,30 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy gotowego mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? Oto kilka kluc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie
    1 / 8
    Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Garaz

    Katowice

    • 60 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam garaz murowany na Osiedlu Tysiaclecia.ulica Piastow kompleks garazowy przy stawie Maroko

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Dom Sosnowiec Kazimierz ul. WSTRZYMANA

    Sosnowiec » Kazimierz Górniczy

    • 830 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSTRZYMANA Kazimierz Górniczy, dom do wprowadzenia, idealnie dla 2 rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Dom o powierzchni ok 200m2, postawiony na działce 578m2, wjazd na posesj...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Dąbrowskiej

    Siemianowice Śląskie » ul. Dąbrowskiej

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m2 przy ul. M. Dąbrowskiej w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Michałkowice. Lokal składa się z:...

  • Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i
    1 / 3
    Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i

    Sączów

    • 410 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej...

  • Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy

    Mierzęcice

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, tere...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,12 m² , położonego w śródmieściu Bytomia, przy ulicy Drzymały. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń

    Sosnowiec » Pogoń

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Pogoń przy ul. Staropogońskiej. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Staropogońskiej. Nie...