• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lipnica Dolna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 425)
  • SUPER LOKALIZACJA/GOTOWE/STANDARD PREMIUM !!!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...

  • Mieszkanie Radzionków

    Radzionków

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe Budownictwo w Idealnej Lokalizacji. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku, położone w Radzionkowie, łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz idealną loka...

  • Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 227 250 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, działka w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona na początku miasta od strony Grodźca. Powierzchnia działki 909m2 + 45m2 działki drogowe...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 999 000 zł cena
    • 9 266 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana w Górze Siewierskiej przy osiedlu czerwony Kamień Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 3809m2 i część rolna o powierzchni 5457...

  • Dom Siewierz

    Siewierz

    • 550 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 2 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piętrowy dom wybudowany w latach 70-tych ub wieku, wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położone na działce o powierzchni 1,6074ha w miejscowości Gołuchowice gmina Siewi...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 350 000 zł cena
    • 1 495 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dąbrowa Górnicza, działka z przeznaczeniem pod usługi usytuowana blisko trasy S1 w okolicy Ujejsca, w sąsiedztwie stacji paliw i Mc Donaldsa. Powierzchnia działki 1495m2, wymiary...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Łosień

    Dąbrowa Górnicza » Łosień

    • 280 000 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dąbrowa Górnicza Łosień, działka dla osób które szukają terenów z dala od sąsiadów. Ta działka znajduje się w otoczeniu lasu, sąsiad jest ok 90m od tej działki. Powierzchnia 3466...

  • Dom Dąbrowa Górnicza Bugaj

    Dąbrowa Górnicza » Bugaj

    • 680 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piętrowy dom o powierzchni użytkowej 126m2, całkowicie podpiwniczony, ze strychem, bryła kostki. Wybudowany w 1982r z suporreksu i cegły, z zewnątrz otynkowany, dach kopertowy kry...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 380 000 zł cena
    • 3 652 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ożarowice, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową, usytuowana w przepięknym miejscu, otoczona terenami zielonymi i niewielka ilością domów jed...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 210 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w obrębie Ujejsce w Dąbrowie Górniczej, rejon Kryniczej. Powierzchnia działki 790m2, wymiary 23x37,2 Me...

  • Działka Goląsza

    Goląsza Dolna

    • 1 300 000 zł cena
    • 16 647 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Piękny teren na sprzedaż w Goląszy gmina Psary. Działka rolno-budowlana o powierzchni 1,6647m2, z widokiem na okolicę, z wjazdem z drogi publicznej asfaltowej, w której znajdują s...

  • Dom Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 390 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Góra Siewierska, parterowy dom o powierzchni ok 108m2 postawiony na działce ok 864m2. Dom z lat 60-tych zbudowany z cegły i kamienia, dach płaski betonowy kryty papą. Parterowy c...

  • Dom Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 570 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom parterowy z poddaszem, usytuowany w dzielnicy Ujejsce w Dąbrowie Górniczej. Dom wybudowany z cegły i pustaka w latach 70-tych ub. wieku, z zewnątrz ocieplony styr...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 530 670 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka , widokowa, w otoczeniu terenów zielonych i nowej zabudowy jednorodzinnej w luźnej zabudowie. Działka położona w miejscowości Góra Siewierska. Powierzchnia 25...

  • Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana
    Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1750m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się woda...

  • MIESZKANIE I GARAŻ W KAMERALNYM OGRODZONYM BUDYNKU

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 POKOJE Z PRZESTRONNYM BALKONEMGARAŻPODDASZE KOMINEKKAMERALNY BUDYNEK 6 MIESZKANIAMITEREN OGRODZONY Oferujemy Państwu niespełna 71 m2 na których mamy do dyspozycji: Salon z anekse...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Jaworzno

    • 152 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna w pięknej okolicy szaty roślinnej i lasów o powierzchni 1260 mkw. Dzialka położona jest w Jaworzno-Ciezkowice przy ulicy Wyzwolenia ( w kierunku Luszowice -T...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Jaworzno

    • 571 000 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę obecnie leśna (las sosnowy 100 letni) w Jaworzno-Ciezkowice (⁹w trakcie przeksztalcenia- wydzielenia czesci pod zabudowę jednorodzinna) o powierzchni 3779 mkw . N...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Jaworzno

    • 499 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 132 w Jaworzno Ciezkowice , w pięknej , spokojnej okolicy (tereny zielone-Leszczyna ) . Dzialka stanowi strategiczny !!! dostęp do pozostałych widoc...

  • Sprzedam działkę rolna- Polskie Meladiwy
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolna- Polskie Meladiwy

    Jaworzno

    • 299 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna z dopuszczunym określoną forma rekreacjii opisanym w planie zagospodarowania przestrzennego w obrębie Parku Gminnym Gródek "Meladiwy" Dzialka położona jest...