• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 425)
  • Przytulna kawalerka w ścisłym Centrum, ul. Zwycięstwa
    1 / 7
    Przytulna kawalerka w ścisłym Centrum, ul. Zwycięstwa

    Sosnowiec

    • 1 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ! Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oferuję do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę położoną w samym sercu Sosnowca, przy ul. Zwycięstwa 17....

  • Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( moż...

  • Budynek parterowy, wolnostojący pod działalność gospodarczą
    1 / 11
    Budynek parterowy, wolnostojący pod działalność gospodarczą

    Katowice

    • 2 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na działalność gospodarczą. Preferowana forma nieuciążliwa dla otoczenia. Katowice, Ochojec w pobliżu osiedla Radockiego Budynek parterowy, wolnostojący, wejście i...

  • Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 101 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m² , przeznaczony pod zabudowę usługową (13U). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce W...

  • Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624
    1 / 8
    Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624

    Pyrzowice

    • 18 000 000 zł cena
    • 12 100 m2 powierzchnia
    • 1 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość magazynowo produkcyjna Pyrzowice 42-624, ul. Centralna 6. Nieruchomość o powierzchni działki 12 100 m2 położona jest w południowej części Pyrzowic. Działka zabudowana...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !Mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji! Dąbrowa Górnicza Górka Gołonoska ul. Kościelna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,29m2, składa się z dwóch samodzielnych po...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 240 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów, gmina Mierzęcice, na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Dz...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Sikorka

    Dąbrowa Górnicza » Sikorka

    • 261 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną, położona na Sikorce w sąsiedztwie lasu i zabudowań mieszkalnych. Działka ma powierzchnię 1002m2 i wymiary 18m od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Twardowice

    Twardowice

    • 285 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twardowice, działka budowlana przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka o powierzchni 904m2, wymiary 29 od ulicy x44,5x26,5 z tyłu x26....

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katowice, Muchowiec, Paderewskiego, Francuska Park Oferujemy na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, jest go...

  • Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15
    1 / 8
    Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15

    Katowice

    • 780 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Okolica spokojna, sprzyjająca...

  • Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI
    1 / 2
    Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice blisko przy Al. Roździeńskiego (100m) BEZ PROWIZJI Na wynajem parter domu z własnym wejściem, odrębne pomieszczenia duża przestrzeń otwarta z możliwością podzielenia na mn...

  • Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum
    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum

    Katowice

    • 2 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 90 m² w centrum Katowic. 2 niezależne pokoje + salon, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane, gotowe do zamies...

  • Dom Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 1 300 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Dom położony jest w spokojnej i zielonej części dzielnicy Kazimierz Górniczy, w otoczeniu natury i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość znajduje się na dużej, malownic...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Komuny Paryskiej
    1 / 12
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Komuny Paryskiej

    Siemianowice Śląskie

    • 185 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    OKAZJA!!! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające s...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików
    1 / 15
    Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików

    Piekary Śląskie

    • 562 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, sk...

  • Sprzedam Mieszkanie 35 m2, Bytom, Slaskie
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie 35 m2, Bytom, Slaskie

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszanie, 35 m2, Bytom, Slaskie, 2 pokoje, kuchnia i lazienka, w bloku 11-sto pietrowym, na 3-cim piętrze, balkon, piwnica,

  • Mieszkanie Sprzedam, 35 m2, Bytom
    1 / 2
    Mieszkanie Sprzedam, 35 m2, Bytom

    Bytom

    • 149 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Bytom, 35 m2, dwa pokoje, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, plus mniejsza sypialnia, na podłodze pokoju wykładzina od ścian...

  • Dom Sączów gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Dom Sączów gm. Bobrowniki

    Sączów

    • 949 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej...

  • Mieszkanie Sosnowiec centrum ul. Żurawia

    Sosnowiec » ul. Żurawia

    • 355 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpo...