• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ząbki

(40)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 3 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ząbki

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 1 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 14 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 480 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Ząbki

    • 1 259 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 910 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ząbkach
    1 / 20
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ząbkach

    Ząbki

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w  Ząbkach
    1 / 16
    Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w Ząbkach

    Ząbki » ul. Andersena

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 840 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 79,50 m² mieszczące się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, z ekspozycją okien na zac...

  • Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem
    1 / 19
    Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 950 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ząbki ul. Szwoleżerów

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 130 m² znajdujące się na III piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach.~~Mieszkanie jest dwupoziomowe, a jego rozkład wygląda następ...

  • Pokój w Ząbkach do wynajęcia

    Ząbki

    • 1 250 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ząbki.Blisko do Centrum Warszawy,dojazd ZTM.PKP, metro na Targówku 3 km od domu.Pokój w domu szeregowym ,na piętrze, 15m,umeblowany z łóżkiem 160x180. W pokoju jest telewizor i wi...

  • pokój do wynajęcia w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Okolice M1 i Makro,10 km do dworca Centralnego w Warszawie,1 km do pociągu, 100m do ZTM ,5 km do metra. Pokój dla jednej osoby ,bez gości i bez nałogów. Dostęp do kuchni i łazienk...

  • Ząbki os. zamknięte 4 pokoje 60m2 + piwnica

    Ząbki

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe, wysokie, poddaszowe (bez skosów) mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach na zamkniętym osiedlu przy ul. Generała Maczka, położone na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 466 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie ! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki st...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 579 969 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prz...

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Marki

    • 899 999 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne 2 - pokojowe Mieszkanie pod Warszawą
    1 / 8
    Nowoczesne 2 - pokojowe Mieszkanie pod Warszawą

    Marki

    • 565 920 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki

    • 887 249 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki » ul. Briggsów

    • 780 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Delta Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - BEZ PROWIZJI

    Marki

    • 780 804 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking
    1 / 9
    Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWE. 2 poziomy. 1 piętro + poddasze, Parking
    GOTOWE. 2 poziomy. 1 piętro + poddasze, Parking

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe. Parter 3 pokoje 70 m2. Ogród. Parking
    Gotowe. Parter 3 pokoje 70 m2. Ogród. Parking

    Marki

    • 719 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Marki

    • 999 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2
    Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Zamienie się na mieszkanie

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamienie się na mieszkanie albo inna nieruchomości o podobnym metrażu w Warszawie w cichej okolicy, najchętniej Bialoleki bądź pod Warszawa również w cichej okolicy. Mieszkanie jes...

  • Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny
    Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny

    Marki

    • 1 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...

  • Mieszkanie Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż: przestronny segment jak mieszkanie, 137,9 m², 4-5 pokoi | Marki, os. Błękitna Szukasz mieszkania z większą przestrzenią , ale bez uciążliwości...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 710 892 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 547 302 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 529 074 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 557 138 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 945 217 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 563 584 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • Mieszkanie Marki, Ceglana
    Mieszkanie Marki, Ceglana

    Marki

    • 929 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedajemy mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem. 1 piętro + poddasze mieszkalne.  W cenie ogród (69 mkw) i miejsce postojowe. Obydwa poziomy mogą działać jak 2 niezależne mieszkan...

  • Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem
    1 / 7
    Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem

    Marki

    • 2 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – idealny dla osób ceniących spokój, porządek oraz wygodę. Mieszk...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...