• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(2 069)
  • Wynajem mieszkania
    1 / 7
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WARSZAWA-CENTRUM, (ul.Chotomowska), MIESZKANIE -LUX DO WYNAJĘCIA 55M2, 1p, 2 pokoje x19m2, kuchnia 10m2, cegła, b. ciepłe, cisza, zieleń, parking, 7 min. do Dw. Centr. STUDENCI : b...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Ptasia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ptasia

    • 6 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna od 01.05.2026 (może)??? Do wynajmu lokal mieszkalny w centrum W-wy. Oferta w rejonie Hali Mirowskiej i Placu Bankowego. W sąsiedztwie placu Żelaznej Bramy...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żytnia

    Warszawa » Wola » ul. Żytnia

    • 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka z oddzielną kuchnią w stanie do remontu na Warszawskiej Woli-Młynów przy metrze Młynów.Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone a ekspozycja...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Goszczyńskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Goszczyńskiego

    • 1 249 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 21 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowy apartament na Mokotowie - ul. Goszczyńskiego - 58,4 m² | balkon | dwustronny rozkład | świeżo po remoncie budynek | duża komórka lokatorska!...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz.Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² | Gotowe do wprowadzenia | Ursus, ul. Goplana | Garaż w cenie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrak...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Podbipięty

    Warszawa » Mokotów » ul. Podbipięty

    • 3 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WARSZAWA MOKOTÓW | METRO SŁUŻEW | ul. Podbipięty 27 | 2 POKOJE | 53 m2 | TARAS | KOMÓRKA | DOSTĘPNE OD SIERPNIA 2025BIURO NIE POBIERA PROWIZJICena najmu: 3500 złKLUCZOWE ATUTY: 100...

  • Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament
    1 / 15
    Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji – Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym p...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Bielany rynek pierwotny ul. Fortowa

    Warszawa » Bielany » ul. Fortowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu. Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie. Dwie sypialnie- oko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Czerniakowska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Czerniakowska

    Warszawa

    • 820 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5...

  • Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 60m2 przy ul. Sabały 2piętro. Miejsce parkingowe na zamkniętym podwórku, wjazd i wejście na pilota. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC wejście oddzielne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 3 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | NOWE, stylowe 3 pokoje z balkonem - Nowy Ursus, ul. Habicha - Pierwszy najem! Lokalizacja: Warszawa, Nowy Ursus - ul. Edwarda Habicha Powierzchnia mieszkania: 49,5 m...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Piękna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Piękna

    • 1 015 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ...... Na pograniczu Śródmieścia a Mokotowa ulica Piękna! Prezentujemy ciekawe 2-pokojowe 41,35m2 mieszkanie z osobną kuchnią Usytuowane na 1 piętrze kamienicy 5-piętrowej z...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Modzelewskiego Zygmunt...

    Warszawa » Mokotów » ul. Modzelewskiego

    • 7 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane na Mokotowie. Nowe, bardzo ładnie, neutralnie urządzone mieszkanie w budynku z ochroną i monitoringiem. Świet...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 120 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 41 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w ekskluzywnym budynku Doskonały układ pomieszczeń z dużymi możliwościami architektonicznymi. W każdym pokoju centralna klimatyzacja z indywidualnym sterowa...

  • Mieszkanie LUX do wynajęcia Grzybowska 37 2 pokoje
    1 / 17
    Mieszkanie LUX do wynajęcia Grzybowska 37 2 pokoje

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Ul. Grzybowska blisko Krochmalna i Browary Warszawskie oraz Norblin piechotą wszędzie Nowy apartamentowiec lux teren kulturalno - gastronomiczny 1 sypialni...

  • Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.
    1 / 16
    Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Browary Warszawskie to pięknie zagospodarowany teren w centrum Warszawy. Apartament 3 pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony: 2 sy...

  • Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego
    1 / 3
    Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio !! Super Okazja! Piękne Mieszkanie na Ursynowie - 400m do metra! • Natolin Imielin • Pilne!!! Oferuję na sprzedaż BEZPOŚREDNIO przestronne, trzypokojowe mieszkanie na...

  • Do wynajecia pokój 10,6 m2 w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 14
    Do wynajecia pokój 10,6 m2 w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - średniego (10,6 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi Drugi mały pokój (8,3 m2) również jest...